fbpx

Заміна стояка в Києві

ціна на послуги від 500 грн

Залиште свій номер, і ми дуже швидко знайдемо для вас сантехніка в Києві


  Або телефонуйте нам

  +38 (068) 185-00-40

  +38 (095) 360-68-38

  услуги сантехника

  Чому Хелпо?

  Консультація і розрахунок – безплатні. Як і виїзд майстра. Достатньо залишити свій номер або зателефонувати нам. 

  В нашій базі більше ніж 100 сертифікованих майстрів з досвідом понад 7 років.

  Кращі ціни в Києві. У нас найбільша база сантехніків і завдяки цьому ми надаємо найнижчі ціни.

  Ціни на заміну стояка в Києві, від:

  Заміна стояків в туалеті900 грн
  Заміна стояка у ванній800 грн
  Заміна фанового стояка500 грн
  Заміна стояка каналізації900 грн
  Заміна стояка холодної води600 грн
  Заміна стояка гарячої води600 грн
  Заміна стояків опалення650 грн
  Ремонт стояка650 грн

  І ще десятки інших послуг. Залишайте заявку на сайті для безплатної консультації!

  вызов сантехника


   Або телефонуйте нам:

   +38 (068) 185-00-40

   +38 (095) 360-68-38

   Який принцип роботи з Хелпо?

   1 Ви залишаєте замовлення на сайті або по телефону

   2 Ми уточнюємо деталі роботи та запускаємо моментальний пошук майстра

   3 Професійний сантехнік зв’язується з вами та обговорює суть робіт детальніше, озвучує кінцеву вартість

   4Майстер проводить роботи, ви оплачуєте послуги та рекомендуєте Хелпо

   заміна стояка каналізації

   У багатоквартирних будинках самостійно можна усунути протікання у своїй квартирі або навіть поміняти невеликі труби, не потривоживши сусідів. Але якщо несправність криється в загальному трубопроводі, виникає ряд складнощів.

   Заміна каналізаційного стояка – процедура трудомістка і малоприємна, тому не маючи досвіду, краще не проводити такі ремонтні роботи. Неправильні дії непрофесійного сантехніка з великою ймовірністю спричинять витік каналізаційних стоків та поширення неприємних запахів не тільки у власному санвузлі, але і у сусідів знизу. Помилки спеціаліста в роботі з комунікаційними розведеннями водопроводу загрожують протіканням в цьому або в житлі, що розташоване нижче.

   Що таке стояк і навіщо його міняти

   Стояк в сантехніці може відповідати за проведення чистої води або відведення каналізаційних стоків в багатоквартирному будинку. Це вертикально прокладена труба, що проходить через всі квартири, що знаходяться одна над одною. Він може розташовуватися в туалеті або ванній, але найголовніше – при його зміні потрібно перекрити водопровідну систему в усьому будинку. І це вже може викликати конфлікт з сусідами.

   Заміна або ремонт каналізаційного стояка в основному вимагається в таких випадках:

   • протікання – серйозна проблема з неприємним запахом;
   • сильний знос «рідного» виробу, монтованого ще при будівництві – багато хто воліє не чекати витоку, а попередити його;
   • глобальний ремонт і бажання оновити комунікації – навряд чи в сучасний інтер’єр можна легко вписати масивну чавунну конструкцію, яку, до того ж, можна назвати бомбою уповільненої дії (невідомо, коли прорве і зіпсує новенькі стіни і підлогове покриття в санвузлі).

   Щоб заміна стояка пройшла швидко і благополучно, оптимально звернутися до фахівців. Їх своєчасна допомога позбавить від неприємних інцидентів – затоплення сусідів, псування майна, поганого аромату в туалеті.

   Види стоякових конструкцій і особливості їх переустановлення

   Квартирний трубопровід може бути виготовлений з різних матеріалів. Якщо глобальний ремонт в будинку не робився, можна з упевненістю сказати, що в ньому встановлені чавунні труби. Цей метал раніше вважався практично вічним, чим і обумовлена його поширеність на теренах країн, що входили в Радянський Союз. Але, як і інші металеві вироби, чавунні зношуються, хоч і не так швидко. Тому їм на зміну прийшли варіанти з різних видів пластику. Вони легкі, прості в монтажі і служать значно довше.

   Ґрунтовно ремонтуючи або замінюючи сантехнічний вузол, рекомендується встановлювати поліпропіленові розводки. Вони надійні і довговічні, їх просто заховати за елементами дизайну. Схожі якості мають і конструкції з полівінілхлориду, все частіше приходять на зміну металопластику, який хоч і хороший в експлуатації, але при неякісному монтажі легко почне протікати.

   Складнощі, які приносить заміна стояків водопостачання, залежать виключно від матеріалу виготовлення. Пластикові легше встановлювати, ніж чавунні, тому останній варіант все швидше покидає житлові приміщення і залишається тільки в технічних поверхах і котельнях. Але полівінілхлорид або поліпропілен важливо правильно паяти, тоді не виникне неприємностей.

   Процес капітальної заміни загального стояка

   Заміна стояків водопостачання здійснюється в наступному порядку в кілька етапів.

   заміна стояка водопостачання
   1. В першу чергу, перекривається подача води.
   2. Майстер з використанням власних інструментів видаляє стару конструкцію – вирізає чавунну трубу болгаркою, вилучає поліпропіленову або металопластикову, якщо вони стали непридатними.
   3. Здійснюється розмітка – тобто, позначається, де буде проходити новий трубопровід, як монтувати відведення і т.д.
   4. Проводиться монтаж нової конструкції, герметизуються шви.
   5. Запускається потік води, щоб перевірити результат і переконатися, що стикові шви герметично запаяні.

   Іноді заміна стояка води, ціна якої визначається фронтом робіт, замовляється двома і більше власниками житла в одному під’їзді. Але часто сусіди не готові до таких змін, і сантехнік змінює водопровідну або стічну конструкцію тільки в межах одного житла. Такий підхід менш вдалий, оскільки при з’єднанні стоякових фрагментів з різних матеріалів вірогідні протікання надалі, тому сусіди намагаються домовитися один з одним.

   Допомога сервісу Хелпо

   Якщо ви вирішили замінити труби в квартирі – неважливо, чи робите ремонт або терміново необхідно усунути протікання, потрібно кликати майстра. Найчастіше за такими послугами звертаються до ЖЕКу, але якщо сантехніки цієї установи відмовилися виконувати таку роботу, доведеться кликати фахівців з подібних компаній, оскільки самим тут точно не впоратися. Крім того, співробітники ЖЕКу часто вже не вселяють впевненість у своїй компетентності, а бажання заощадити загрожує наслідками.

   Сервіс Хелпо допомагає замовникам знайти виконавця, а фахівцям – роботу по всьому Києву. Ми є маркетплейсом, на якому можна знайти сантехніка за мінімальною ціною. У майстрів, представлених на нашому сайті, є рейтинг, що залежить від оцінок тих, хто вже скористався їхніми послугами раніше. Це дозволяє бути впевненим у професіоналізмі працівника при виборі.

   Ціна заміни стояка каналізації залежить від багатьох факторів – матеріалу, труднощів з монтажем / демонтажу в конкретних умовах (мається на увазі розташування розводки комунікацій) та інших особливостей. Важливо відзначити, що у нас працюють тільки досвідчені співробітники, які в найкоротший час зможуть впоратися з поставленим завданням на найвищому рівні.

   Залишилися питання? Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам протягом хвилини і дамо безкоштовну консультацію


    Або телефонуйте нам

    +38 (068) 185-00-40

    +38 (095) 360-68-38