fbpx

Підключення посудомийної машини в Києві

ціна на послуги від 400 грн

Залиште свій номер, і ми дуже швидко знайдемо для вас сантехніка в Києві


  Або телефонуйте нам

  +38 (068) 185-00-40

  +38 (095) 360-68-38

  услуги сантехника

  Чому Хелпо?

  Консультація і розрахунок – безплатні. Як і виїзд майстра. Достатньо залишити свій номер або зателефонувати нам. 

  В нашій базі більше ніж 100 сертифікованих майстрів з досвідом понад 7 років.

  Кращі ціни в Києві. У нас найбільша база сантехніків і завдяки цьому ми надаємо найнижчі ціни.

  Ціни на підключення посудомийної машини в Києві, від:

  Підключення посудомийки400 грн
  Дод. матеріали для встановлення (краники і т.д.)150 грн
  Демонтаж200 грн
  Монтаж вирізу300 грн

  І ще десятки інших послуг. Залишайте заявку на сайті для безплатної консультації!

  вызов сантехника


   Або телефонуйте нам:

   +38 (068) 185-00-40

   +38 (095) 360-68-38

   Який принцип роботи з Хелпо?

   1 Ви залишаєте замовлення на сайті або по телефону

   2 Ми уточнюємо деталі роботи та запускаємо моментальний пошук майстра

   3 Професійний сантехнік зв’язується з вами та обговорює суть робіт детальніше, озвучує кінцеву вартість

   4Майстер проводить роботи, ви оплачуєте послуги та рекомендуєте Хелпо

   Встановлення посудомийної машини вимагає певної вправності і спеціальних навичок. Але для цього виду робіт буде потрібно всього пару годин часу, якщо машинка знаходиться поруч з водопроводом.

   Що таке посудомийна машина?

   Це невід’ємна частина в облаштуванні будинку. Цей тип побутової техніки миє і ополіскує брудний посуд і таким чином значно полегшує процес виконання щоденних завдань.

   Різновиди техніки для дому

   встановлення посудомийки

   На ринку в основному представлені посудомийки двох типів: стандартні вбудовані і портативні. Обидва види мають певні переваги і відрізняються принципом роботи. Найбільше користувачі звикли до стандартних вбудованих моделей, які встановлюються на кухні. Вони відрізняються високим рівнем комфорту і естетично привабливим дизайном. Такі моделі бувають з найрізноманітнішим оздобленням. Вони розрізняються за розміром, дизайном, характеристикам і якістю.

   Вбудовувані моделі зазвичай мають ширину 60 см, але є і вужчі варіанти. Вони під’єднуються до джерела води і зливної труби під кухонною раковиною і часто мають додатковий внутрішній простір для великих предметів.

   Портативні екземпляри підходять для тих, хто живе в невеликих квартирах і заміських будинках. В основному являють собою пересувні пристрої на колесах, і для роботи їм не потрібна окрема водопровідна мережа. Просто під’єднайте його до змішувача на кухні, щоб почати роботу. Ширина може складати 60 см і менше.

   Як відбувається підключення посудомийної машини?

   Щоб підключити посудомийку, вам знадобляться наступні інструменти:

   • набори викруток;
   • губка;
   • відро;
   • рівень;
   • розвідний ключ;
   • шланг.

   Процес встановлення і підключення складається з наступних кроків:

   підключення посудомийної машини

   Підготовка місця. Якщо всі необхідні труби ще не встановлені, можна підібрати найбільш відповідне місце для встановлення посудомийки. У разі, коли потрібна гаряча вода, перевірте, що її тиск достатній. Якщо не впевнені, що впораєтеся самостійно, краще викличте майстра для встановлення. У керівництві з експлуатації вказано відстань між приладом і системою водопостачання. Рекомендується встановлювати прилад біля зовнішньої стіни. Поверхня, на якій буде стояти пристрій, повинна бути твердою і рівною. Для роботи багатьох моделей досить тільки холодної води. У комплекті йде шланг довжиною 1,5 метра з затягнутими різьбовими з’єднаннями на кожному кінці.

   Порада! Якщо вам потрібно встановити розетку для використання техніки, викличте кваліфікованого електрика, а не намагайтеся зробити це самостійно.

   1. Підключення до джерела живлення. Для підключення використовуються стандартні розетки. Якщо всі розетки знаходяться над робочими поверхнями, прокладіть відгалуження від відповідної розетки до комутованого блоку підключення з запобіжниками над робочою поверхнею. Протягніть кабель для обслуговування машини. Рекомендуємо звернутися до кваліфікованого електрика.
   2. Встановлення. Встановіть запірні клапани, щоб ізолювати прилад без відключення подачі гарячої та холодної води. Під’єднайте зливний шланг до сифона у верхній частині стояка під раковиною.
   3. Під’єднання посудомийної машини до водопроводу. Якщо ви замінюєте стару машину, труби гарячого і холодного водопостачання вже будуть готові до під’єднання. Прикрутіть кінець труби до вентиля на кінці труби подачі води.

   Якщо один зі шлангів, що постачається з технікою, не досягає наявного клапана, ви можете купити гнучкий шланг необхідної довжини. З’єднайте дві деталі разом з допомогою клапана зливного шланга

   • Використання раковини для зливу води. Гнучкий шланг для відведення води машини повинен зливатися в зливну трубу. Один з варіантів – поставити машину поряд з раковиною і замінити сифон. Встановіть зворотний клапан, щоб запобігти зворотному зливу стічної води, або закріпіть шланг так, щоб він проходив вище рівня переливу раковини. Це гарантує, що стічні води не потраплять назад в машину.
   • Використання зливного отвору для зливу. Якщо прилад знаходиться недостатньо близько, щоб під’єднатися до сифона для раковини або на стіні за машиною вже є вертикальна зливна труба, під’єднайте зливну трубу до випускного отвору. Просто вставте гнучку трубку, що постачається з машиною, у верхню частину зливної труби.
   • Перевірка з’єднань. Увімкніть клапан подачі холоду (і подачі гарячого, якщо він є) і перевірте труби на герметичність. Якщо все в порядку, включіть машину і запустіть короткий цикл миття, щоб переконатися, що в неї надходить вода, а стічні води зливаються. Коли переконаєтеся, що все працює і підключення посудомийної машини пройшло успішно, можна наблизити пристрій ближче до стіни і почати користуватися.

   Допомога від сервісу Хелпо

   Якщо ви в пошуку фахівця, який встановить і під’єднає побутову техніку, наш сервіс готовий надати професійну допомогу. На встановлення посудомийки ціна в нашому сервісі одна з найбільш прийнятних в місті. Майстри Хелпо – це досвідчені і кваліфіковані професіонали, які допоможуть у встановленні будь-якої техніки. Викликати спеціаліста можна в будь-який район столиці.

   Залишилися питання? Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам протягом хвилини і дамо безкоштовну консультацію


    Або телефонуйте нам

    +38 (068) 185-00-40

    +38 (095) 360-68-38