fbpx

Встановлення і заміна бачка унітазу в Києві

ціна на послуги від 200 грн

Залиште свій номер, і ми дуже швидко знайдемо для вас сантехніка в Києві


  Або телефонуйте нам

  +38 (068) 185-00-40

  +38 (095) 360-68-38

  Чому Хелпо?

  Консультація і розрахунок – безплатні. Як і виїзд майстра. Достатньо залишити свій номер або зателефонувати нам. 

  В нашій базі більше ніж 100 сертифікованих майстрів з досвідом понад 7 років.

  Кращі ціни в Києві. У нас найбільша база сантехніків і завдяки цьому ми надаємо найнижчі ціни.

  Ціни на встановлення і заміну бачка унітазу в Києві, від:

  Заміна бачка унітазу200 грн
  Усунення протікання150 грн
  Заміна механізму зливу250 грн
  Ремонт150 грн

  І ще десятки інших послуг. Залишайте заявку на сайті для безплатної консультації!

  послуги сантехника


   Або телефонуйте нам:

   +38 (068) 185-00-40

   +38 (095) 360-68-38

   Який принцип роботи з Хелпо?

   1 Ви залишаєте замовлення на сайті або по телефону

   2 Ми уточнюємо деталі роботи та запускаємо моментальний пошук майстра

   3Професійний сантехнік зв’язується з вами та обговорює суть робіт детальніше, озвучує кінцеву вартість

   4 Майстер проводить роботи, ви оплачуєте послуги та рекомендуєте Хелпо

   заміна бачка унітазу

   Дрібні побутові незручності, пов’язані з електрикою, сантехнікою з’являються щодня. Необхідність заміни бачка унітазу завжди несподівана: то різко він починає шуміти, то погано набирається вода або вона постійно підтікає з-під з’єднувального клапана. Деякі проблеми можна вирішити самостійно, поправивши поплавок або змінивши згнилу прокладку, але якщо питання не вирішується своїми силами, то звернення до сантехніка стане єдиним вірним варіантом.

   Що таке зливний бачок

   Така конструкція, як унітаз, має дві основні частини – зливний бачок і чашу, які з’єднані сифоном, встановлені на кронштейн і ущільнювальне кільце. Бачок – це ємність, що служить для набору, зберігання і спуску води. Пристрій відрізняється наявністю великої кількості деталей, що дозволяють правильно запускати спусковий механізм. У разі різних поломок може бути проведено ремонт бачка або його повноцінна заміна (з питань практичності варто порадитися з професіоналом).

   Коли потрібно провести заміну: причини поломок

   Сантехнічне обладнання любить виходити з ладу через регулярне високе експлуатаційне навантаження – в основному відбувається зношення дрібних деталей. Нерідко майстри пропонують провести заміщення, залишивши недоторканою тільки чашу. Причинами виходу з ладу служать:

   • механічні поломки – пошкодження, що призводять до руйнування конструкції, ремонт недоцільний (при тріщинах, розбиванні);
   • утворення шару нальоту на внутрішніх стінках – вапняковий камінь утворюється на стиках, муфтах;
   • проблеми з механізмом зливу – нерідко він виходить з ладу і не підлягає реставрації.

   Ціна заміни зливного механізму залежить від масштабу робіт – якщо потрібно поміняти прокладки, налаштувати набір і злив води, то вартість буде невеликою, а в ситуації зі складними і повноцінними ремонтними роботами вона буде залежати від ціни комплектуючих. Головне, вирішуючи провести оновлення, підібрати відповідні один одному деталі – на ексклюзивні або старі установки їх буде знайти значно складніше.

   Як відбувається монтаж і встановлення

   Встановлення бачка унітазу – багатоетапний процес. Перед стартом будь-яких робіт необхідно перекрити стояк, щоб відключити подачу води. Зазвичай в туалеті встановлюють спеціальний вентиль. Далі фахівець розбирає конструкцію, проводить очищення стиків, кріплень, отворів. Кріпляться болти, на які він буде фіксуватися, після приєднується гвинт клапана, на ньому затягується гайка, надівається кільце ущільнювача. Майстер готує поплавковий кран, вбудовує його всередину моделі і під’єднує всі частини конструкції. Завершальний етап – налаштування кнопки зливу, підключення раніше відокремлених шлангів водопроводу і тестування оновленої системи.

   Послуги сантехніка в Helpo – кваліфікована і недорога допомога

   Сантехнічна послуга зі встановлення зливного бачка на унітаз – швидка процедура, особливо, якщо попередньо підготовлено все для ремонту. Маркетплейс Helpo пропонує клієнтам отримати допомогу на вигідних умовах: кваліфіковані фахівці, швидке узгодження дати зустрічі, мінімальна вартість роботи. Компанія надає дані перевірених експертів, які мають досвід виходу зі складних ситуацій.

   Послуги сантехніка нагадують пропозиції виклику «чоловіка на годину» – всі неполадки будуть вирішені оперативно. Більше не потрібно годинами шукати оголошення в інтернеті і чекати, коли в обраного майстра з’явиться вільний час для виконання замовлення.

   Залишилися питання? Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам протягом хвилини і дамо безкоштовну консультацію


    Або телефонуйте нам

    +38 (068) 185-00-40

    +38 (095) 360-68-38