fbpx

Монтаж електропроводки у Києві

ціна на послуги від 15 грн / м.пог

Залиште свій номер, і ми дуже швидко знайдемо для вас електрика в Києві


  Або телефонуйте нам

  +38 (068) 185-00-40

  +38 (095) 360-68-38

  Чому Хелпо?

  Консультація і розрахунок – безплатні. Як і виїзд майстра. Достатньо залишити свій номер або зателефонувати нам.

  В нашій базі більше ніж 100 сертифікованих майстрів з досвідом понад 7 років.

  Кращі ціни в Києві. У нас найбільша база електриків і завдяки цьому ми надаємо найнижчі ціни.

  Ціни на монтаж електропроводки у Києві, від:

  Штроблення в цеглі, бетоні60 грн / м.пог
  Заміна проводки60 грн / м.пог
  Прокладання гофри15 грн / м.пог
  Монтаж силового кабелю25 грн / м.пог
  Монтаж коробки70 грн
  Пошук прихованої проводки180 грн
  Зварювання проводів200 грн
  Монтаж щитка400 грн

  І ще десятки інших послуг. Залишайте заявку на сайті для безплатної консультації!


   Або телефонуйте нам:

   +38 (068) 185-00-40

   +38 (095) 360-68-38

   Який принцип роботи з Хелпо?

   1 Ви залишаєте замовлення на сайті або по телефону

   2 Ми уточнюємо деталі роботи та запускаємо моментальний пошук майстра

   3Професійний електрик зв’язується з вами та обговорює суть робіт детальніше, озвучує кінцеву вартість

   4 Майстер проводить роботи, ви оплачуєте послуги та рекомендуєте Хелпо

   Монтаж електропроводки

   Монтаж електропроводки – одна з найбільш популярних і потрібних послуг. А все тому, що проживання в старих будинках, необхідність додавання нових електроточок, підключення більшого числа техніки вимагає посиленого електрокабелю та встановлення нових автоматів. Що ж потрібно знати про монтаж і які моменти врахувати?

   З чого почати роботу з електропроводкою

   Перш за все необхідно підготуватися до роботи, врахувати деякі нюанси, скласти план-схему і багато іншого.

   Складання плану

   Схема визначає метраж кабелю і найбільш оптимальний маршрут електроточок. Для цього знадобиться креслення квартири, куди наносяться точки встановлення освітлювальних і електроприладів. Зазначені точки на схемі з’єднуємо лініями і підводимо їх до розподільних коробок.

   Врахуйте, що наявність великої кількості потужних приладів буде вимагати зонування і проведення роздільних ліній живлення.

   Останній крок – розмітка місць, де будуть встановлені розетки і вимикачі. Робити це варто не на звичайному кресленні, а на плануванні і розміщенні приладів і меблів для зручності.

   Вибір підрядника

   Один з найскладніших етапів, де потрібно вибрати якісну компанію. Не варто звертатися за оголошеннями на вулиці, оскільки відшукати їх після виконання в разі, якщо щось піде не так, буде проблематично.

   Зверніть увагу на досвід компанії або самого майстра, на гарантії, які надаються. Уточніть можливість підписання акту про виконувані роботи. Як варіант – звертайтеся в великі і перевірені фірми.

   Закупівля матеріалів

   Проведіть розрахунок обсягу матеріалів. Електропроводку та її метраж розрахуйте за числом трас і об’ємом квартири, додавши 10-20 метрів на запас. За схемою розрахуйте кількість розеток і вимикачів. Якщо потрібно – придбайте лічильник і ПЗВ. Якщо планується відкрите прокладання – підберіть гофру або короб відповідної ширини і довжини. Додайте кілька захисних автоматів, кількість яких відповідає числу ліній на схемі.

   Виклик техніка

   Останній етап, в який входить не тільки проведення самого монтажу командою електриків, а й безпосередньо перевірка, налагодження і контроль за правильністю його виконання і працездатністю майбутніх трас.

   Особливості та проведення монтажу

   Насамперед виявіть, заміряйте і прокресліть траси, якщо були укладені старі проводи. Далі штроборізом проводиться штробленння, перфоратором вибиваються залишки бетонних смуг, видаляється стара кабельна система.

   Після видалення кабелю, за допомогою коронок на перфораторі проводиться випилювання отворів під майбутню розеткову групу і вимикачі. Щоб вибити бетон, що залишився після прорізки, використовуйте спеціальну насадку з зубильним кінчиком.

   Кабель затягується в спеціальну гофру, що перешкоджає його пошкодженню і горінню. Далі вона укладається в проштроблені ділянки стін. «Прихоплювати» укладені проводи можна за допомогою гіпсового розчину.

   Встановіть щитову групу і ПЗВ, промаркуйте і під’єднайте хвости проводів. Монтуйте розетки і вимикачі, освітлювальні прилади. Під’єднайте їх і по черзі протестуйте, включаючи кожен автомат окремо.

   Виклик майстра від сервісу Helpo

   Маркетплейс Helpo дозволяє не просто викликати майстра, що спеціалізується на електриці, а й безпосередньо довірити виконання будь-яких робіт з кабелями професіоналу.

   На сайті представлено понад сто досвідчених фахівців, здатних виконувати різні рівні робіт – від розключення приладів, до безпосередньо прокладання проводів прихованим і зовнішнім способом.

   За допомогою системи внутрішнього рейтингу проводиться підбір виконавця. Враховується бажане клієнтом час і місце розташування: підбирається майстер в районі клієнта або в найближчій до нього доступності.

   Сервіс має прозоре ціноутворення, доступне як при помірному, так і при високому рівні бюджету на монтажні роботи.

   А в разі постійних звернень, Helpo надає знижки на послуги електриків.

   Залишилися питання? Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам протягом хвилини і дамо безкоштовну консультацію


    Або телефонуйте нам

    +38 (068) 185-00-40

    +38 (095) 360-68-38