fbpx

Заміна проводки і електромонтаж в Києві

ціна на послуги від 15 грн / м.пог

Залиште свій номер, і ми дуже швидко знайдемо для вас електрика в Києві


  Або телефонуйте нам

  +38 (068) 185-00-40

  +38 (095) 360-68-38

  Чому Хелпо?

  Консультація і розрахунок – безплатні. Як і виїзд майстра. Достатньо залишити свій номер або зателефонувати нам.

  В нашій базі більше ніж 100 сертифікованих майстрів з досвідом понад 7 років.

  Кращі ціни в Києві. У нас найбільша база електриків і завдяки цьому ми надаємо найнижчі ціни.

  Ціни на заміну проводки і електромонтаж в Києві, від:

  Штроблення в цеглі, бетоні60 грн / м.пог
  Заміна проводки 60 грн / м.пог
  Прокладання гофри15 грн / м.пог
  Монтаж силового кабелю25 грн / м.пог
  Монтаж коробки70 грн
  Пошук прихованої проводки180 грн
  Зварювання проводів200 грн
  Монтаж щитка400 грн

  І ще десятки інших послуг. Залишайте заявку на сайті для безплатної консультації!


   Або телефонуйте нам:

   +38 (068) 185-00-40

   +38 (095) 360-68-38

   Який принцип роботи з Хелпо?

   1 Ви залишаєте замовлення на сайті або по телефону

   2 Ми уточнюємо деталі роботи та запускаємо моментальний пошук майстра

   3Професійний електрик зв’язується з вами та обговорює суть робіт детальніше, озвучує кінцеву вартість

   4 Майстер проводить роботи, ви оплачуєте послуги та рекомендуєте Хелпо

   заміна проводки електро

   Якісна електрична проводка в будинку – це гарантія вашого комфорту і безпеки. Життя сучасної людини, як не дивно це звучить, залежить безпосередньо від електроенергії. Ми не замислюємося про те, скільки приладів кожен день використовуємо в побуті і на роботі: кавоварки, мікрохвильові печі, бойлери, пральні машини, телевізори, ноутбуки, смартфони, фени, домофони, платіжні термінали, роутери, БФП і багато іншого. Але ж все це працює від електрики. Неполадки в роботі електропроводки та відсутність електричного струму в мережі можна прирівняти до форс-мажорних ситуацій.

   Чому необхідно міняти електропроводку?

   Старі будинки, побудовані кілька десятків років тому, не розраховані на ту кількість сучасної побутової техніки та гаджетів і відповідно обсяг споживаної електрики. До того ж проводка в таких будівлях зазвичай є морально застарілою. Розведення в ті часи робилося алюмінієвими проводами, які мають обмежений термін служби.

   Коли необхідно міняти проводку

   Заміна електропроводки в будинку може проводитися не тільки на етапі капітального ремонту, але і в разі будь-яких несправностей в її роботі, а саме, якщо:

   • перестали працювати розетки або вони іскряться;
   • відбуваються короткі замикання, що може призвести до пожежі;
   • не горить світло без будь-якої причини та інше.

   У будь-якому випадку, бажано викликати електрика на дім і розібратися, в чому проблема і можливо необхідний ремонт або повна заміна проводки.

   Види електричної проводки

   Залежно від способу прокладення виділяють три типи проводки:

   • прихована – не псує зовнішній вигляд стін і в цілому внутрішнє оздоблення, оскільки всі кабелі прокладені всередині стін. Однак, для того щоб це зробити необхідно виконати цілий комплекс робіт, при чому, чорнових, включаючи штроблення стін. Іноді можна скористатися готовими каналами, де була раніше прокладена стара проводка.
   • відкрита – всі проводи знаходяться на поверхні стін, для безпеки та більш естетичного зовнішнього вигляду вони можуть ховатися в спеціальних коробах. Така проводка не вимагає узгодження з житловою інспекцією, оскільки вона не належить до перебудови будівлі. Для прокладання не потрібно руйнувати стіни, сміття практично відсутнє. До того ж в деяких випадках такий варіант проводки вважається дизайнерським рішенням в стилі ретро.
   • комбінована – поєднує в собі два попередні типи проводки.

   Основні етапи заміни електропроводки

   електромонтаж проводів

   Складання схеми

   Перш ніж почати монтаж нової проводки, необхідно заздалегідь скласти її схему. У ній обов’язково вказують потрібну кількість і місця розміщення всіх вимикачів, розеток, розподільних коробок і потужних побутових електроприладів в будинку, які будуть живитися напряму. Далі прораховують вартість необхідних матеріалів для проведення робіт (кабель мідний трижильний, захисна автоматика, розетки, вимикачі, розподільчі коробки та інше). При чому, важливо звертати увагу на їх якість. Економія тут недоречна.

   Демонтаж старої лінії

   Для цього повністю відключають електрику на введенні в будинок, звільняють від меблів та інших предметів приміщення і тільки потім приступають до демонтажу проводки. При чому, іноді щоб знайти кабель у стіні застосовують металошукачі. Зустрічаються також ситуації, що доводиться істотно зруйнувати оздоблення, щоб дістатися до старого кабелю. Це робота пильна, тому її виконують в порожньому приміщенні, в спецодязі та респіраторі.

   Монтаж

   Після того, як схема складена, а стара лінія видалена, можна розпочинати монтаж. Для цього за допомогою рівня, драбини, маркера і рулетки розмічають стіни, де буде проходити електромагістраль і розміщуватимуться вимикачі, розетки і т.д. Потім розпочинають штроблення стін (в разі, якщо проводка буде прихованою). Далі на стіні кріплять щиток і прокладаються магістралі, встановлюються монтажні коробки, підключаються розетки, монтується система освітлення і тільки потім відбувається збірка електрощита.

   Завершальний етап

   Контрольна перевірка працездатності нової проводки за допомогою спеціального пристосування мультиметра. Якщо він не показав ніяких неполадок і замикань в мережі, можна підключати готову лінію до ввідного щитка і закладати штроби.

   Як видно, заміна старої електропроводки досить трудомісткий процес, що вимагає професійних знань і навичок роботи. Тому краще викликати додому досвідченого електрика в Києві, який і візьме на себе всю відповідальність за прокладання нових магістралей.

   Де знайти досвідченого електрика для заміни проводки?

   Сервіс Хелпо допоможе вам знайти серед сотні сертифікованих електриків саме того, хто зробить всі роботи швидко, якісно, з гарантією і за вигідною ціною. Оформити свою заявку можна прямо на сайті, заощадивши свій час і нерви.

   Остаточна ціна таких робіт залежить від багатьох факторів:

   • загальної площі будинку або квартири;
   • кількості розеток, вимикачів і світильників;
   • необхідності встановлення додаткових систем, наприклад, «розумного будинку» або теплої електричної підлоги;
   • матеріалів і способу укладання кабелю (відкритий або закритий);
   • стан електрощита і необхідності його заміни.

   У будь-якому випадку, ви можете бути впевнені, що наші розцінки на всі електромонтажні роботи найдемократичніші в Києві.

   Залишилися питання? Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам протягом хвилини і дамо безкоштовну консультацію


    Або телефонуйте нам

    +38 (068) 185-00-40

    +38 (095) 360-68-38