fbpx

Як проводиться установка пісуара в Києві

ціна на послуги від 300 грн

Залиште свій номер, і ми дуже швидко знайдемо для вас сантехніка в Києві


  Або телефонуйте нам

  +38 (068) 185-00-40

  +38 (095) 360-68-38

  услуги сантехника

  Чому Хелпо?

  Консультація і розрахунок – безплатні. Як і виїзд майстра. Достатньо залишити свій номер або зателефонувати нам. 

  В нашій базі більше ніж 100 сертифікованих майстрів з досвідом понад 7 років.

  Кращі ціни в Києві. У нас найбільша база сантехніків і завдяки цьому ми надаємо найнижчі ціни.

  Ціни на встановлення пісуара в Києві, від:

  Установка пісуара унітазу300 грн
  Установка унітазу350 грн
  Демонтаж пісуара200 грн
  Демонтаж унітазу 300 грн

  І ще десятки інших послуг. Залишайте заявку на сайті для безплатної консультації!

  вызов сантехника


   Або телефонуйте нам:

   +38 (068) 185-00-40

   +38 (095) 360-68-38

   Який принцип роботи з Хелпо?

   1 Ви залишаєте замовлення на сайті або по телефону

   2 Ми уточнюємо деталі роботи та запускаємо моментальний пошук майстра

   3 Професійний сантехнік зв’язується з вами та обговорює суть робіт детальніше, озвучує кінцеву вартість

   4Майстер проводить роботи, ви оплачуєте послуги та рекомендуєте Хелпо

   Внутрішня система рейтингу дозволяє нам оперативно і недорого направляти кращих майстрів сантехніків в Києві

   Як проводиться установка пісуара

   Пісуар є одним з популярних видів сантехнічного обладнання, що встановлюється в громадських санвузлах. Його можна зустріти в лікарнях, авто- і залізничних вокзалах або в платних туалетах. В умовах квартир цей вид сантехніки не використовується.

   Пісуар як елемент сантехніки

   Пісуари призначені для чоловічих туалетів. Це пов’язано з тим, що його розташування знаходиться на досить високому рівні, щоб ним з комфортом могли користуватися жінки.

   Монтаж пісуара здійснюється професіоналами і залежить від того, який тип виробу застосовується. Всього існує два види цього виробу:

   • підлоговий;
   • настінний.

   Перший варіант застосовується дуже рідко, оскільки має громіздкий зовнішній вигляд і досить високу вартість. Настінний варіант невеликий. Ним зручно користуватися в громадському місці не тільки відвідувачам, але і співробітникам, які підтримують вбиральні в чистоті.

   Комфорт від експлуатації також здійснюється наявністю різноманітних варіантів зливу. Всього на ринку представлено кілька варіантів.

   1. Мембранний. Цей вид пісуара має спеціальну мембрану, яка відкривається при попаданні рідини. При цьому типі змиву не використовується підключення до водопроводу, а для усунення запаху застосовуються спеціальні адсорбенти.
   2. Ручний. Це найбільш стандартний вид змиву. Щоб спустити воду, людині необхідно натиснути на кнопку та злити воду.
   3. Автоматичний. За його допомогою можна проводити безконтактне прибирання продуктів життєдіяльності. Процес подачі води проведе сама система, яка отримує сигнал від датчиків.

   Зараз власники різних кафе, ресторанів або інших громадських точок встановлюють автоматичні варіанти, бо вони найбільш гігієнічні.

   Етапи та процес установки

   Підключення пісуара – це процес, що вимагає наявності спеціальних знань та досвіду у вирішенні подібних завдань. Для правильного проведення монтажу необхідно чітко виконувати послідовність дій.

   1. Спочатку потрібно визначитися з рівнем установки. При цьому відбувається позначка точок, на яких буде встановлено кріплення. Ці позначки повинні розташовуватися з урахуванням комфортного використання людьми різного зросту. Щоб вони були рівними, використовується інструмент – рівень.
   2. Другим кроком відбувається підключення до каналізації. Для цього встановлюють сифон, який забезпечить проходження відходів і створить гідрозатвор для виключення розповсюдження запаху.
   3. Потім здійснюється підключення пісуара до водопроводу. Зазвичай це роблять за допомогою гнучкого підведення, як для унітазів.
   4. Завершальний етап ґрунтується на кріпленні самого фаянсу до стіни за допомогою кріплень з комплекту. Фіксація повинна бути надійною та виключає можливість падіння.

   Всі ці пункти виконуються професійними сантехніками. Це забезпечить максимально швидкий та чіткий монтаж системи. Установка за допомогою фахівців допоможе уникнути несправностей, забивання зливу і знизить ризик виникнення протікання до мінімального рівня.

   Як наш сервіс допоможе в цьому

   Наш сервіс «Хелпо» допоможе в підборі майстра з необхідним досвідом роботи. У нас ви знайдете повний список усіх майстрів, які надають подібний вид послуги по всьому Києву. Робота з нами гарантує наявність мінімальної ціни за проведення операції з монтажу, а також отримання якісного результату.

   Нас сервіс – це маркетплейс, що забезпечує зв’язок професіонала з замовником. Для зручності вашого вибору ми організовуємо рейтинг всіх фахівців. Наш портал приймає заявки цілодобово і незалежно від святкових днів або вихідних.

   Залишилися питання? Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам протягом хвилини і дамо безкоштовну консультацію


    Або телефонуйте нам

    +38 (068) 185-00-40

    +38 (095) 360-68-38