fbpx

Встановлення люстри в Києві

ціна на послуги від 200 грн

Залиште свій номер, і ми дуже швидко знайдемо для вас електрика в Києві


  Або телефонуйте нам

  +38 (068) 185-00-40

  +38 (095) 360-68-38

  Чому Хелпо?

  Консультація і розрахунок – безплатні. Як і виїзд майстра. Достатньо залишити свій номер або зателефонувати нам.

  В нашій базі більше ніж 100 сертифікованих майстрів з досвідом понад 7 років.

  Кращі ціни в Києві. У нас найбільша база електриків і завдяки цьому ми надаємо найнижчі ціни.

  Ціни на встановлення люстри, від:

  Повісити бра180 грн
  Встановлення люстри200 грн
  Заміна патронів100 грн
  Заміна проводки200 грн
  Монтаж регулятора освітлення200 грн
  Встановлення гака під люстру80 грн
  Підбір люстри200 грн
  Заміна плафонів100 грн

  І ще десятки інших послуг. Залишайте заявку на сайті для безплатної консультації!


   Або телефонуйте нам:

   +38 (068) 185-00-40

   +38 (095) 360-68-38

   Який принцип роботи з Хелпо?

   1 Ви залишаєте замовлення на сайті або по телефону

   2 Ми уточнюємо деталі роботи та запускаємо моментальний пошук майстра

   3Професійний електрик зв’язується з вами та обговорює суть робіт детальніше, озвучує кінцеву вартість

   4 Майстер проводить роботи, ви оплачуєте послуги та рекомендуєте Хелпо

   встановлення люстри

   Гарна люстра здатна стати не лише джерелом світла, але і родзинкою гармонійного інтер’єру. Але, щоб створити ідеальну обстановку, потрібно зняти стару люстру і повісити нову, і це не так просто, як здається. Знадобиться запастися потрібними інструментами та певними матеріалами, визначити, на яку стелю потрібно повісити люстру і вибрати правильний спосіб кріплення. Після встановлення необхідна перевірка правильності підключення. І всі ці дії повинні проводитися з дотриманням техніки безпеки.

   Яких правил потрібно дотримуватися

   Головне правило, яке потрібно пам’ятати завжди – абсолютно всі електромонтажні роботи небезпечні, тою чи іншою мірою. Щоб уникнути ураження струмом необхідно:

   • Перед проведенням заміни люстри відключити електроенергію, перевіривши її відсутність за допомогою вимикача.
   • Скористатися індикаторною викруткою, щоб визначити на жилах наявність напруги.
   • Працювати з проводкою для люстри, використовуючи клемні колодки.
   • Якісно заземлити електропроводку.

   Але навіть дотримання всіх заходів безпеки не гарантія того, що при самостійній заміні люстри ризик буде зведений до мінімуму. І якщо ви не досвідчений електрик, то розумніше дізнатися ціну на встановлення і скористатися послугами фахівців, оскільки крім небезпеки удару струмом є і безліч інших нюансів.

   Підбір матеріалів та інструментів для електрики

   Повісити люстру без інструментів неможливо, але не завжди в коморі зберігаються драбина, пасатижі, шурупокрут і індикаторна викрутка, не кажучи вже про перфоратор або електродрилі. Крім перерахованого потрібні клеми або сполучні колодки та кріпильні елементи – саморізи і дюбеля або анкери та гаки.

   Можна проявити самостійність при виборі матеріалів і інструментів з ризиком витратити гроші без користі – або викликати майстра, скориставшись послугами Хелпо для моментального пошуку електрика в Києві.

   Важливо врахувати матеріал стелі. Якщо це бетонна поверхня, то потрібні анкери, оскільки вони більш надійні при встановленні. Якщо поверхня дерев’яна і дозволяє вага світильника достатньо саморізів. Найскладніше з гіпсокартоном. Кріплення буде надійним тільки в разі введення в профільний каркас саморізів по металу. Також де люстра, там і світильники, і бра – такий вибір кріплень справедливий для всіх освітлювальних приладів.

   Способи встановлення люстри

   Нижче будуть розглянуті можливі способи встановлення, які залежать не тільки від стелі, а й від ваги люстри. Так, для легкої конструкції досить і гака, якщо маса світильника перевищує 5 кг, потрібні анкерні гвинти. Іноді потрібні кронштейни, а в ряді випадків задню кришку люстри кріплять відразу до поверхні:

   • Крюк з дюбелем. Вкручується в стелю і використовується для легкої люстри, яку потрібно повісити в бетон і цеглу або в дерево. При великій вазі світильника потрібен анкерний гак. Його вкручують в просвердлений отвір відповідного діаметру.
   • Задня кришка. Найчастіше використовується для легких ламп. Основна перевага – нема потреби свердлити отвори перфоратором, замість кріплень використовують саморізи.
   • Кронштейн. Це спеціальна планка з металу, до якої додаються два гвинти і гайки. Спочатку встановлюють планку, потім люстру, попередньо виставивши між гвинтами правильну відстань, рівну відстані між отворами в корпусі освітлювального приладу.
   • Двотаврові платформи. Такі монтажні пристрої необхідні, щоб повісити важкі люстри.

   Готуємо дроти

   монтаж люстри

   Перше – відключають напругу. На стелі знаходять два фазних і один нульовий провід, зачищають їх кінці. Знімають ізоляцію на кілька міліметрів, розводять їх в сторони. Така проводка з трьох проводів потрібна для люстри з подвійним вимикачем – нульовий підводять до монтажної коробки, фазні йдуть до вимикача. Визначають наявність фази, підносячи до кінчиків проводів індикаторну викрутку при включеній електроенергії. Якщо лампочка горить – це фаза, в іншому випадку мова йде про «нулі».

   Важливо! Під час роботи не можна доторкатися до жала індикатора, така дія несе небезпеку для життя. Провід заборонено притримувати, робота проводиться однією рукою.

   Нульовий провід позначають ізоляцією, фазні прокладають по трубці і виводять до сполучної коробці, зазвичай захованої  за патроном, що її декорує. Далі підхід такий:

   • В розетку по черзі включають два проводи до моменту, поки не засвітиться половина лампочок.
   • Один провід залишаємо в розетці, другий міняємо – повинна загорітися друга половина ламп.
   • Якщо реакції не відбулося, знову міняємо провід.

   Такий підбір дозволяє визначити нульовий провід, який повинен залишатися в розетці постійно, і зрозуміти, за включення яких лампочок відповідають два інших проводи.

   Особливості підвішування люстри

   Наступний етап – люстру закріплюють на стелі, її нульовий провід з’єднують з стельовим нульовим проводом. Ту ж операцію проводять для фазних проводів.

   Важливо! Не можна скручувати проводи, якщо вони виготовлені з різних металів.

   Мідний провід сполучають з мідним, алюмінієвий з аналогічним. Якщо ж проводи різні, потрібна спеціальна колодка для їх кріплення з обох боків від неї за допомогою гвинтів. Струм, що подається, йде через клеми і прямий контакт проводів відсутній. Потім перевіряють люстру – вона повинна з легкістю включатися і не іскрити.

   Виклик електрика – розумний підхід

   Всі перераховані етапи не здаються занадто складними. Але це за умови наявності досвіду, потрібних матеріалів та інструментів, нової електропроводки в будинку і відсутності нестандартних ситуацій. Стеля може мати дефекти, бути скошеною або підвісною, проводи не завжди марковані, ізоляція розсипається на очах, а вже наявна діра від старої лампи часто більша за необхідну. Тому виклик майстра – логічно та економічно виправданий варіант. У чому вигода роботи з компанією Helpo:

   • Якщо вас хвилює вартість – з нами дешевше завдяки бренду компанії. Всі витрати обґрунтовані та обговорюються в процесі роботи.
   • Для вас важлива можливість вибору? У базі містяться контакти більш як ста майстрів.
   • Якщо ви працюєте по складному графіку – ми працюємо без вихідних у всіх районах Києва і приїдемо тоді, коли зручно вам.
   • Від вас – тільки оплата, від нас – необхідний інструмент, матеріали, робота. І ніяких проблем!

   Залишилися питання? Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам протягом хвилини і дамо безкоштовну консультацію


    Або телефонуйте нам

    +38 (068) 185-00-40

    +38 (095) 360-68-38