Штроблення стін під проводку в Києві
ціна на послуги від 30 грн / м.пог
Залиште свій номер, і ми дуже швидко знайдемо для вас електрика в Києві
Або телефонуйте нам

Чому Хелпо?

Консультація і розрахунок – безплатні. Як і виїзд майстра. Достатньо залишити свій номер або зателефонувати нам.

В нашій базі більше ніж 100 сертифікованих майстрів з досвідом понад 7 років.

Кращі ціни в Києві. У нас найбільша база електриків і завдяки цьому ми надаємо найнижчі ціни.
Ціни на штроблення стін під проводку в Києві, від:
Штроблення в ГКЛ | 30 грн / м.пог |
Штроблення стелі | 65 грн / м.пог |
Штроблення в цеглі | 40 грн / м.пог |
Штроблення в бетоні | 60 грн / м.пог |
І ще десятки інших послуг. Залишайте заявку на сайті для безплатної консультації!

Який принцип роботи з Хелпо?
1 Ви залишаєте замовлення на сайті або по телефону
2 Ми уточнюємо деталі роботи та запускаємо моментальний пошук майстра
3Професійний електрик зв’язується з вами та обговорює суть робіт детальніше, озвучує кінцеву вартість
4 Майстер проводить роботи, ви оплачуєте послуги та рекомендуєте Хелпо

Заміна проводки у квартирі без штроблення часто не проводиться, оскільки мало хто хоче мати в житловому приміщенні короби та гофри на видному місці. Проводячи капітальний або косметичний ремонт важливо правильно виконати цей трудомісткий процес, приховуючи все зайве.
Штроблення стін під проводку: що це і навіщо потрібно
Є базовим процесом, виконуваним під час ремонту будинків і квартир. Становить вирізку маленької борозни або канавки, куди укладають різного роду комунікації – електропроводку або ж труби водопостачання.
Наприклад, штроба під кондиціонер дозволить заховати проводи, не залишаючи їх висіти на готовому ремонті. Потрібна вона і під час виконання заміни мереж в будинку на нові, при монтажі щитів, встановленні додаткових точок електроживлення, зміни типу освітлення і багато іншого.
Штроблення стін: різновиди і використовуваний інструмент
Для таких робіт може бути залучений найрізноманітніший інвентар. Наприклад, долото, зубило, молоток, ножівка, дриль або перфоратор, болгарка або ж штроборіз. Відрізняються кількістю пилу, що виділяється, рівністю канавок і швидкістю пробивання різних покриттів.
Пробій здійснюється в таких матеріалах:
- Дерево: м’яке і просте, піддається як звичайній стамесці, так і електричному або ручному інструменту, вимагає уважності в підборі товщини отворів;
- Цегла: може бути тонкою і пористою, а тому вимагає обережності в експлуатації, щоб не пошкодити її. Кращий вибір – перфоратор зі свердлом;
- Бетон: складний в процесі ремонтних робіт, вимагає особливих насадок з алмазу або побідитових напайок;
- Залізобетон: не рекомендується до пробою через специфічності текстури, проте може бути виконаний досвідченим майстром або компанією;
- Газобетон: найлегший і найпростіший матеріал, проте досить крихкий, після виконання дій потребує зміцнення за допомогою металевої арматури.
Залежно від використовуваної при зведенні будинку сировини, буде варіюватися і штроблення стін під проводку. Ціна буде також залежати безпосередньо від кількості виконуваних робіт та їх складності.
Як штробити стіну: основні етапи

В першу чергу підготуйтеся: вивчіть планування приміщення, обов’язково тестером пройдіться по поверхнях, переконавшись, що всередині немає віддалених кабелів. Складіть приблизну план-схему того, як будуть проходити комунікації. Перевірте працездатність техніки і запасіться захистом – одягом, окулярами, респіратором, вушними затичками і іншим.
Далі виконайте безпосередньо саму роботу:
- Вилучіть з приміщення все зайве або по можливості накрийте меблі і техніку плівкою, двері герметично закрийте і забийте щілини вологими ганчірками;
- Насамперед видаліть шпалери, залишаючи голу штукатурку;
- За допомогою олівця або маркера перенесіть на поверхню раніше складену схему;
- Ще раз перевірте тестером, чи немає в зоні проводки, що не була вилучена раніше;
- Використовуючи обраний інструмент, зробіть отвори в стіні;
- Після прокладання траси, зачистіть канавки, видаляючи пил і залишки матеріалу, після обробіть їх ґрунтовкою;
- Здійсніть монтаж необхідних комунікацій.
Фінальний етап – це штроблення під розетку. Ціна буде досить скромною, адже використовуються базові коронки – на 65 і 80 мм відповідно. Після цього сховайте борозни з допомогою розчину бетону або будь-яких інших матеріалів.
Штроблення стін: ціна роботи майстрів від Helpo
Сьогодні дуже часто потрібні послуги майстрів різного типу – від сантехніків, до електриків і не тільки. Для цього раніше доводилося використовувати дорогі компанії, переплачувати за їхні послуги або ж користуватися номерами знайомих і друзів. Сервіс Helpo дозволить забути про це, пропонуючи на вибір масу фахівців різних профілів.
Використовувати сервіс можна, коли потрібна штроба в бетоні. Ціна буде залежати безпосередньо від досвіду самого майстра, а також від рівня складності необхідних робіт. Helpo подбає про те, щоб вартість була прийнятною і адекватною, доступною кінцевому споживачеві, а також щоб майстер знаходився в безпосередній близькості до клієнта.