fbpx

Проведення процедури демонтажу умивальника в Києві

ціна на послуги від 200 грн

Залиште свій номер, і ми дуже швидко знайдемо для вас сантехніка в Києві


  Або телефонуйте нам

  +38 (068) 185-00-40

  +38 (095) 360-68-38

  услуги сантехника

  Чому Хелпо?

  Консультація і розрахунок – безплатні. Як і виїзд майстра. Достатньо залишити свій номер або зателефонувати нам. 

  В нашій базі більше ніж 100 сертифікованих майстрів з досвідом понад 7 років.

  Кращі ціни в Києві. У нас найбільша база сантехніків і завдяки цьому ми надаємо найнижчі ціни.

  Ціни на проведення процедури демонтажу умивальника в Києві, від:

  Демонтаж умивальника150 грн
  Демонтаж раковини200 грн
  Врізка мийки300 грн
  Герметизація раковини250 грн
  Установка мийки300 грн
  Закріплення на стіну300 грн
  Заміна раковини300 грн
  Консультаціябезкоштовно

  І ще десятки інших послуг. Залишайте заявку на сайті для безплатної консультації!

  вызов сантехника


   Або телефонуйте нам:

   +38 (068) 185-00-40

   +38 (095) 360-68-38

   Який принцип роботи з Хелпо?

   1 Ви залишаєте замовлення на сайті або по телефону

   2 Ми уточнюємо деталі роботи та запускаємо моментальний пошук майстра

   3 Професійний сантехнік зв’язується з вами та обговорює суть робіт детальніше, озвучує кінцеву вартість

   4Майстер проводить роботи, ви оплачуєте послуги та рекомендуєте Хелпо

   Внутрішня система рейтингу дозволяє нам оперативно і недорого направляти кращих майстрів сантехніків в Києві

   Проведення процедури демонтажу умивальника

   Трапляються моменти, підсумком яких необхідно проводити процедуру заміни різного устаткування. Це не обов’язково має бути пов’язане з несправністю, найбільш часто демонтаж раковини відбувається через ремонт і заміну старого обладнання на нове. Необхідно цю операцію провести професійно та з максимальним рівнем якості.

   У яких випадках необхідний демонтаж умивальника

   Багато власників замовляють подібну процедуру за різних випадків. Кожен з них пов’язаний з причиною заміни умивальника.

   1. Несправність. Якщо мова заходить про сантехнічний фаянс, то будь-яке падіння важкого предмета може стати причиною появи дефектів. Зазвичай вони проявляються у вигляді сколів на кераміці, утворення тріщин або відламування шматків.
   2. Експлуатаційний знос. Якщо виріб служить не один десяток років, то через воду поганої якості може утворитися вапняний наліт, покриття може стиратися та ставати шорстким, також у зливному бачку може проступати іржа, яка в’їдається в кераміку.
   3. Купівля нового товару. Часто зустрічається ситуація, коли стару сантехніку змінюють на нову при покупці іншого, більш відповідного товару. Зазвичай це роблять при ремонті або просто для оновлення зовнішнього вигляду.

   Всі ці випадки безпосередньо пов’язані з тим, що господарям необхідно буде здійснити замовлення опції по видаленню застарілого пристрою. Зазвичай майстри виїжджають, щоб провести демонтаж раковини з п’єдесталом. Замовники прагнуть замінити стару модель практичною версією з тумбою.

   Основні етапи та особливості зняття

   При даному виді робіт необхідно провести демонтаж гранично акуратно, щоб не нанести пошкодження іншим предметам у ванній кімнаті. Фахівці виконують цю процедуру покроково, з урахуванням всіх аспектів.

   1. Першочергово проводиться перекриття гарячої та холодної води. Надійність та якість цього процесу перевіряється за допомогою повного відкриття всіх вентилів в крані. Потім змішувач знімають з раковини для зниження перешкод в роботі.
   2. Щоб надалі уникнути протікання або пролиття рідини на підлогу, під зливну арматуру ставлять таз, відро або кладуть рушник з хорошим поглинанням.
   3. Наступним етапом відбувається від’єднання раковини від каналізації. Для цього сифон або гофра відкручуються за допомогою спеціального ключа. Трапляється момент, коли пристрій підключено за допомогою пайки. Проведення відключення при цих обставинах відбувається за допомогою ножівки.
   4. На практиці раковина кріпиться до стіни за допомогою гаків. Вона насаджується отворами з заднього боку. Якщо виріб стоїть на п’єдесталі, то необхідно спочатку підперти чашу, видалити підставу, а останнім кроком знімати її саму.

   Завершальним етапом всіх цих процесів є установка заглушок на відкриті точки каналізаційних або вивідних отворів. Так в приміщення не будуть проникати запахи, і при відкритті води, вона не буде проливатися назовні. Додатково виймаються всі кріплення зі стін.

   Де знайти професіонала для замовлення послуги

   Наш маркетплейс Хелпо пропонує здійснити замовлення майстра по сантехніці в Києві через наш сайт. Ми допоможемо зробити демонтаж умивальника, ціна на цю послугу буде мінімальною. Всі наші робітники мають необхідні навички та знання за вирішенням поставленого завдання і великий досвід роботи в цій сфері діяльності.

   У нас можна ознайомитися з рейтингом всіх фахівців для проведення повноцінного підбору. Ми приймаємо заявки в будь-який час доби і незалежно від святкових або вихідних днів. При потребі можна провести екстрений виклик фахівця в будь-яку точку міста.

   Залишилися питання? Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам протягом хвилини і дамо безкоштовну консультацію


    Або телефонуйте нам

    +38 (068) 185-00-40

    +38 (095) 360-68-38