fbpx

Демонтаж унітазу в Києві

ціна на послуги від 200 грн

Залиште свій номер, і ми дуже швидко знайдемо для вас сантехніка в Києві


  Або телефонуйте нам

  +38 (068) 185-00-40

  +38 (095) 360-68-38

  услуги сантехника

  Чому Хелпо?

  Консультація і розрахунок – безплатні. Як і виїзд майстра. Достатньо залишити свій номер або зателефонувати нам. 

  В нашій базі більше ніж 100 сертифікованих майстрів з досвідом понад 7 років.

  Кращі ціни в Києві. У нас найбільша база сантехніків і завдяки цьому ми надаємо найнижчі ціни.

  Ціни на демонтаж унітазу в Києві, від:

  Демонтаж бачка унітазу200 грн
  Демонтаж унітазу350 грн
  Закріплення унітазу250 грн
  Демонтаж біде200 грн

  І ще десятки інших послуг. Залишайте заявку на сайті для безплатної консультації!

  вызов сантехника


   Або телефонуйте нам:

   +38 (068) 185-00-40

   +38 (095) 360-68-38

   Який принцип роботи з Хелпо?

   1 Ви залишаєте замовлення на сайті або по телефону

   2 Ми уточнюємо деталі роботи та запускаємо моментальний пошук майстра

   3 Професійний сантехнік зв’язується з вами та обговорює суть робіт детальніше, озвучує кінцеву вартість

   4Майстер проводить роботи, ви оплачуєте послуги та рекомендуєте Хелпо

   Внутрішня система рейтингу дозволяє нам оперативно і недорого направляти кращих майстрів сантехніків в Києві

   Демонтаж унітазу

   Заміна унітаза – це одна з основних робіт, що виконується сантехніками при виклику додому. Такий попит пов’язаний з тим, що люди самостійно не наважуються зробити заміну цього пристрою. Найпростіше довіритися професіоналу та отримати якісну роботу.

   У яких випадках необхідний демонтаж санфаянса

   Сантехніка грає ключову роль для облаштування ванної кімнати та санвузла. Її застосування необхідно для створення комфортних умов для життя людини. Демонтаж туалету проводиться за таких випадків.

   1. Наявність ушкоджень. Оскільки фаянс – це виріб з кераміки, він схильний до утворення сколів і тріщин. Найбільш часто при цьому страждають зливний бачок і його кришка. Рідше трапляється, що несправність торкнулася самої чаші.
   2. Знос і втрата зовнішнього вигляду. Красиве та чисте обладнання з часом може пожовтіти і втратити свій привабливий вигляд. Це відбувається через погану якість води або застосування сильних чистячих засобів. Зливний бачок страждає від цього найбільше, тому що має постійний контакт з водою.
   3. Заміна на новий виріб. При ремонті власники квартир і будинків проводять повну заміну санфаянса. Це пов’язано з тим, що старі моделі не вписуються в загальну концепцію та дизайн в цілому.

   Всі ці причини засновані на невідповідності обладнання за критеріями або відсутності можливості для вирішення поставлених завдань. Щоб отримати максимально якісний результат, демонтаж старого унітазу проводиться зусиллями майстрів.

   Покрокове проведення майстрами необхідних робіт

   Демонтаж підвісного унітаза, як і будь-якої іншої моделі, здійснюється за чіткого дотримання необхідного плану дій.

   1. Першим кроком проводиться перекриття води і від’єднання шланга для її підведення до бака. Після цього зливається вода з самого бачка за допомогою спуску рідини.
   2. Зняття бачка, який прикріплюється до чаші, починається з видалення внутрішнього наповнення та відкручування кріпильних елементів. Якщо елемент висить на стіні, то він просто знімається з тримача.
   3. Наступним етапом відбувається вилучення кріпильних елементів чаші. На нових моделях вони викручуються. Якщо пристрій вмуровано, то потрібно відбити підставу, а після цього сколоти розчин і вилучити частину санфаянса.
   4. Труба для підведення каналізації виймається з отвору для входу. Це проводиться після очищення вхідного отвору від герметика та старих прокладок.

   Важливо максимально чисто провести роботу, щоб не засмітити каналізаційну трубу уламками або іншими елементами від старої сантехніки. Якщо всередину потрапили частки, їх потрібно обов’язково видалити. Потім каналізаційний отвір закривається заглушкою. Це стане надійною перешкодою до того, щоб неприємні запахи не поширювалися приміщенням.

   Де краще підібрати та замовити майстра

   На нашому сайті Хелпо можна підібрати фахівця з сантехнічних робіт з необхідним рівнем досвіду та знань. Він зробить демонтаж унітазу, ціна на цю послугу буде мінімального розміру. Це дозволить отримати якісну роботу та суттєво заощадити кошти.

   Додатково при виборі у нас можна ознайомитися з рейтингом всіх професіоналів, які здійснюють свою роботу по Києву. Ця опція дозволяє вибрати найбільш відповідального та досвідченого робітника. Ми приймаємо заявки цілодобово, в тому числі й екстрені. Замовник може зробити замовлення за допомогою телефонного дзвінка або за допомогою електронної форми на сайті. Після її прийому та уточнення всіх необхідних даних, майстер зателефонує вам, і ви зможете більш детально обговорити весь процес роботи.

   Залишилися питання? Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам протягом хвилини і дамо безкоштовну консультацію


    Або телефонуйте нам

    +38 (068) 185-00-40

    +38 (095) 360-68-38