fbpx

Паяння труб в Києві

ціна на послуги від 250 грн

Залиште свій номер, і ми дуже швидко знайдемо для вас сантехніка в Києві


  Або телефонуйте нам

  +38 (068) 185-00-40

  +38 (095) 360-68-38

  услуги сантехника

  Чому Хелпо?

  Консультація і розрахунок – безплатні. Як і виїзд майстра. Достатньо залишити свій номер або зателефонувати нам. 

  В нашій базі більше ніж 100 сертифікованих майстрів з досвідом понад 7 років.

  Кращі ціни в Києві. У нас найбільша база сантехніків і завдяки цьому ми надаємо найнижчі ціни.

  Ціни на паяння труб в Києві, від:

  Монтаж водопроводу пластиковими трубами250 грн
  Монтаж водопроводу металопластиковими трубами250 грн
  Додаткове паяння50 грн/м.п.
  Демонтаж пластикових труб водопроводу100 грн
  Демонтаж металопластикових труб водопроводу100 грн
  Штроблення під труби50 грн/м.п.

  І ще десятки інших послуг. Залишайте заявку на сайті для безплатної консультації!

  вызов сантехника


   Або телефонуйте нам:

   +38 (068) 185-00-40

   +38 (095) 360-68-38

   Який принцип роботи з Хелпо?

   1 Ви залишаєте замовлення на сайті або по телефону

   2 Ми уточнюємо деталі роботи та запускаємо моментальний пошук майстра

   3 Професійний сантехнік зв’язується з вами та обговорює суть робіт детальніше, озвучує кінцеву вартість

   4Майстер проводить роботи, ви оплачуєте послуги та рекомендуєте Хелпо

   заміна труб

   Пластикові труби повсюди витісняють металеві завдяки своїм перевагам: вони не заростають з часом, не іржавіють, в них не може бути відкладень. До того ж поліпропілен відрізняється довгим терміном служби без зміни робочих властивостей. Сьогодні пластикові трубопроводи мають попит не тільки в приватних будинках, але і в виробничій інженерії. Особливо практично їх застосування в системах гарячого і холодного водопостачання.

   Метод з’єднання ПВХ-виробів

   Міцний і гнучкий матеріал надає широкі можливості при виборі діаметра, встановлення під будь-якими кутами, а також різноманітних методів кріплення. Монтаж відбувається швидко і не вимагає використання громіздких зварювальних пристроїв.

   Для створення різних конфігурацій водопроводу під поліпропіленові труби створені фітинги: хрестовини, трійники, куточки. Таким чином, є можливість вільно створити розведення в кілька напрямків без побоювань, що місця скріплення деформуються.

   Монтаж поліпропіленових труб і стикування між ними здійснюється способом дифузійного зварювання, по-простому: паяння. При нагріванні матеріалу до 260 градусів атоми змішуються і утворюють єдине ціле. Пластикові водопроводи вважаються найнадійнішими, через свою герметичність. Головна умова – забезпечити нерухомість елементів стикування.

   Види трубопроводів

   Виробники випускають моделі різного діаметру і призначення. Щоб легко визначити параметри і можливості пвх-труб, вони бувають різного кольору:

   • білий – передбачені для використання в приміщеннях, слабка опірність до перепадів температур і тиску;
   • сірий – досить міцний для домашнього водопроводу і опалювальних систем;
   • чорний – підвищена стійкість до зовнішнього середовища, придатні для каналізацій;
   • зелений – не витримує сильного тиску, тому краще використовувати їх для зрошення дачних ділянок.

   Також водогони мають різні показники стійкості до внутрішнього тиску і температур. Підвищена міцність матеріалу забезпечує високу працездатність при проведенні гарячої води. Особливо стійкі колектори з армуванням фольгою. Такі вироби можуть з’єднуватися з металевими, а також витримувати температуру води до 95 градусів.

   Способи з’єднання труб

   паяння труб

   Вироби з поліпропілену використовуються в усіх типах трубопроводів: відкритих, закритих і настінних. Тому апарати для зварювання також бувають ручні, напівавтоматичні та повністю автоматичні. У народі паяльник для пластику за принцип роботи називається “праскою”. До нього бувають різні насадки з урахуванням типу паяння.

   Пластик дуже зручний матеріал. Спаювання проходить швидко, за секунди, але все ж не варто поспішати при монтажі водопроводу. Як уже згадувалося, колектори мають різноманітний діаметр, який вимірюється в міліметрах. Випускаються вироби від 20 до 90 мм. Тому час на герметизацію пластикових труб різний: від 6 до 40 секунд.

   Способи монтажу можуть бути як стаціонарні, так і на місці з’єднання. Тому апарат оснащений зручною ручкою. Важливо щільно притиснути краї і тримати нерухомо. Для паяння трубопроводу у вертикальному положенні потрібен помічник, який буде утримувати кінці в потрібній позиції під час нагрівання. Процес проходить легко і швидко, а якщо все зроблено правильно, то стикування виходить надійним і герметичним.

   Етапи роботи з паяння і заміни труб

   Щоб грамотно монтувати водопровідну систему, потрібно суворе дотримання інструкцій. Спочатку слід підготувати вироби до спаювання, зачистити нерівності, прибрати бруд, пил, знежирити спиртовим розчином. Прилад вимагає деяких маніпуляцій. Процес відбувається наступним чином:

   • на «праску» надівається насадка потрібного діаметра, паяльник включають в мережу, коли індикатори згаснуть, прилад готовий до роботи;
   • кінці шлангів обрізають під прямим кутом, якщо вони підвищеної міцності, потрібна обрізка алюмінієвого шару;
   • кінці закріплюються в фітингах до обмежувача, без обертання і зрушень;
   • здійснюється паяння пвх, час розігріву строго відповідає маркуванню;
   • поки місце з’єднання остигає, обережно підправити шви без деформації.

   Час очікування різний для кожного типу маркування. Через годину або пізніше слід продути або пустити воду по змонтованому водопроводу, щоб переконатися, що проміжок не деформований при спаюванні.

   Компанія Хелп пропонує послуги з монтажу та термінового ремонту сантехніки будь-якого типу складності. Кваліфіковані майстри з великим досвідом паяння поліпропіленових труб оперативно і якісно виконають роботу за найдемократичнішими цінами.

   Хелпо – швидка допомога при аварійних ситуаціях. Виконуємо заявки в Києві, області, а також в Харкові швидко і з гарантією. Тільки найкращі фахівці та якісна робота від сервісу майстрів. Телефонуйте і переконайтеся самі.

   Залишилися питання? Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам протягом хвилини і дамо безкоштовну консультацію


    Або телефонуйте нам

    +38 (068) 185-00-40

    +38 (095) 360-68-38