Демонтаж душової кабіни в Києві
ціна на послуги від 200 грн
Залиште свій номер, і ми дуже швидко знайдемо для вас сантехніка в Києві
Або телефонуйте нам

Чому Хелпо?

Консультація і розрахунок – безплатні. Як і виїзд майстра. Достатньо залишити свій номер або зателефонувати нам.

В нашій базі більше ніж 100 сертифікованих майстрів з досвідом понад 7 років.

Кращі ціни в Києві. У нас найбільша база сантехніків і завдяки цьому ми надаємо найнижчі ціни.
Ціни на демонтаж душової кабіни в Києві, від:
Демонтаж без збереження цілісності | 350 грн |
Демонтаж з збереженням | 500 грн |
Демонтаж піддона | 200 грн |
Ремонт | 300 грн |
Розібрати душову кабіну | 400 грн |
Роботи з плиткою | 300 грн |
Утилізація кабіни | договірна |
Консультація | безплатно |
І ще десятки інших послуг. Залишайте заявку на сайті для безплатної консультації!

Який принцип роботи з Хелпо?
1 Ви залишаєте замовлення на сайті або по телефону
2 Ми уточнюємо деталі роботи та запускаємо моментальний пошук майстра
3 Професійний сантехнік зв’язується з вами та обговорює суть робіт детальніше, озвучує кінцеву вартість
4Майстер проводить роботи, ви оплачуєте послуги та рекомендуєте Хелпо

Кабіна для душу в сучасності перестала бути чимось недоступним і фантастичним. Сьогодні її застосовують як в маленьких, так і у великих квартирах, а також у приватних будинках. Однак настає період, коли її необхідно демонтувати. Як правильно це зробити і що потрібно врахувати?
Які бувають ванни і чому їх ставлять
Герметичні бокси встановлюють у ванних кімнатах з обмеженим простором або ж у разі поганої вентиляційної системи, щоб уникнути грибка та інших неприємностей.
Душові кабіни поділяються на види в залежності від наступних критеріїв:
- Розміри: маленькі, середні і великогабаритні, що можуть мати різні форми для встановлення під стіною, в кутку і так далі;
- Конструкція: відкрита, закрита і комбінована. Відкрита передбачає інтеграцію в ванну кімнату і повну відсутність стелі. Закрита – класичний гідробокс зі стінками, стелею і дверима;
- Глибина: плоскі, середні і глибокі, де перші являють собою рівну поверхню зі зливом, а останні – невелику ванну;
- Матеріал: піддони можуть створюватися з чавуну, сталі, мармуру, фаянсу, акрилу і інших видів матеріалів;
- Спосіб відкриття: розпашні, шарнірні, книжкові та розсувні варіанти відкриття дверей.
Безпосередня вартість кабіни буде варіюватися від використовуваних матеріалів, її розмірних характеристик і фірми-виробника.
Коли і навіщо потрібно розібрати душову кабіну
Демонтаж такого пристрою, як душова кабіна, найчастіше потрібен в декількох випадках:
- Заміна: необхідність оновлення сантехніки на новішу і сучаснішу, яка підходить під всі вимоги;
- Ремонт: серйозна поломка, що вимагає повного зняття кабіни для усунення всіх несправностей;
- Переїзд: придбання нової квартири, в яку перевозять раніше придбану сантехніку і багато іншого;
- Перенесення: бажання встановити сантехніку в іншому місці після перепланування ванної кімнати.
Ще однією причиною можливого демонтажу сантехніки є комплексний ремонт у квартирі, що торкається площі ванної кімнати. Також демонтаж може стати в пригоді у випадку заміни комплектуючих самої кабіни – піддонів та інших деталей.
Етапи демонтажу душ кабіни
Ремонт душової кабіни і інші маніпуляції з нею починаються з безпосереднього демонтажу, що ділиться на чотири основні етапи.
Підготовка
На підготовчому етапі необхідно придбати інструменти і витратні матеріали. Знадобиться гострий, міцний ніж, набір викруток, сантехнічні ключі, розчинник для герметика. В якості останнього допустимо використовувати як магазинний засіб, так і звичайний бензин.
Відведення комунікацій

Насамперед необхідно відключити гідробокс від електричної мережі, роблячи подальші роботи безпечнішими. Потім за допомогою ключів необхідно перекрити подачу як холодної, так і гарячої води. За допомогою гайкового ключа потрібного розміру варто від’єднати підводку, залишаючи на місці арматуру, що дозволяє повернути кабіну на місце.
Не варто забувати і про каналізацію. У разі наявності сифона – просто зніміть його гофру. Якщо ж був встановлений трійник – відкрутіть хомут і зніміть всі з’єднання.
Зняття аксесуарів
Наступний крок – зняття зайвих деталей, що можуть бути пошкоджені під час перенесення кабіни. Всі вони знаходяться в її внутрішній частині. Серед таких – полиці, дзеркальні поверхні, гачки і багато іншого. Не зайвим буде видалити і електроніку, якщо встановлений плеєр.
Якщо був встановлений змішувач або душ – його теж слід від’єднати. Лійка і інші аксесуари також вимагають зняття. Після їх демонтажу всередині не повинно залишитися жодної видимої і рухомої деталі.
Розбір конструкції
В першу чергу необхідно на стики, покриті герметиком, нанести розчинник. Протягом декількох хвилин він почне діяти і можна буде приступати до розбору комплектуючих і основи кабіни. Однак він швидко висихає і протягом пів години необхідно буде оновити його, якщо демонтаж не закінчено.
Наступний крок – зняття дверей з кабіни. Для цього верхні гвинти, що фіксують ролики-бігунки, необхідно послабити до прийнятного стану. Після послабити нижні і, притримуючи двері знизу, акуратно підняти і витягнути з каркаса.
Особливої уваги потребує і видалення панелей, скріплених за допомогою кріплення або планок. Насамперед видаляється весь закріплювальний матеріал, після чого викручуються гвинти і зсуваються стійки, дозволяючи витягнути панелі. Для цього необхідно віджати поверхню скла, що дозволить витягти всі панелі з боків.
Перш, ніж знімати каркас, необхідно видалити планки, встановлені біля стіни, знявши відповідні кріплення. Силіконові залишки зачистити розчинником, після чого акуратно зняти їх ножем. Насамперед необхідно зняти верхню частину каркаса, і лише потім приступати до зняття нижньої, залишаючи тільки піддон.
Останній етап – це демонтаж піддону. У разі, якщо він був встановлений на ніжках, його можна просто зняти, а якщо він був вмонтований в підлогу – необхідно бути особливо обережним. Видаліть герметик за допомогою розчинника, а потім, стиснувши піддон, потягніть його вгору. Якщо конструкція не піддається – використовуйте спеціальний відбійник. Коли піддон буде витягнуто, його краї необхідно обробити розчинником, видаляючи залишки силіконової суміші.
Послуги сантехніка і не тільки: про сервіс Helpo
Якщо є необхідність викликати сантехніка в Києві для вирішення різних домашніх питань – варто звернутися до сервісу Хелпо.
Він являє собою великий маркетплейс, що представляє послуги понад ста різних фахівців у сфері сантехніки і не тільки. Основна перевага – максимальна оперативність: майстри підбираються не тільки з досвіду роботи і можливості усунути ту чи іншу проблему, а й по близькості до клієнта.
Приємний бонус – доступна ціна за роботу, а також можливість вибирати майстрів з найвищим рейтингом і справжніми, чесними відгуками.