fbpx

Демонтаж душової кабіни в Києві

ціна на послуги від 200 грн

Залиште свій номер, і ми дуже швидко знайдемо для вас сантехніка в Києві


  Або телефонуйте нам

  +38 (068) 185-00-40

  +38 (095) 360-68-38

  услуги сантехника

  Чому Хелпо?

  Консультація і розрахунок – безплатні. Як і виїзд майстра. Достатньо залишити свій номер або зателефонувати нам. 

  В нашій базі більше ніж 100 сертифікованих майстрів з досвідом понад 7 років.

  Кращі ціни в Києві. У нас найбільша база сантехніків і завдяки цьому ми надаємо найнижчі ціни.

  Ціни на демонтаж душової кабіни в Києві, від:

  Демонтаж без збереження цілісності350 грн
  Демонтаж з збереженням500 грн
  Демонтаж піддона200 грн
  Ремонт300 грн
  Розібрати душову кабіну400 грн
  Роботи з плиткою300 грн
  Утилізація кабінидоговірна
  Консультаціябезплатно

  І ще десятки інших послуг. Залишайте заявку на сайті для безплатної консультації!

  вызов сантехника


   Або телефонуйте нам:

   +38 (068) 185-00-40

   +38 (095) 360-68-38

   Який принцип роботи з Хелпо?

   1 Ви залишаєте замовлення на сайті або по телефону

   2 Ми уточнюємо деталі роботи та запускаємо моментальний пошук майстра

   3 Професійний сантехнік зв’язується з вами та обговорює суть робіт детальніше, озвучує кінцеву вартість

   4Майстер проводить роботи, ви оплачуєте послуги та рекомендуєте Хелпо

   демонтаж душової кабіни

   Кабіна для душу в сучасності перестала бути чимось недоступним і фантастичним. Сьогодні її застосовують як в маленьких, так і у великих квартирах, а також у приватних будинках. Однак настає період, коли її необхідно демонтувати. Як правильно це зробити і що потрібно врахувати?

   Які бувають ванни і чому їх ставлять

   Герметичні бокси встановлюють у ванних кімнатах з обмеженим простором або ж у разі поганої вентиляційної системи, щоб уникнути грибка та інших неприємностей.

   Душові кабіни поділяються на види в залежності від наступних критеріїв:

   • Розміри: маленькі, середні і великогабаритні, що можуть мати різні форми для встановлення під стіною, в кутку і так далі;
   • Конструкція: відкрита, закрита і комбінована. Відкрита передбачає інтеграцію в ванну кімнату і повну відсутність стелі. Закрита – класичний гідробокс зі стінками, стелею і дверима;
   • Глибина: плоскі, середні і глибокі, де перші являють собою рівну поверхню зі зливом, а останні – невелику ванну;
   • Матеріал: піддони можуть створюватися з чавуну, сталі, мармуру, фаянсу, акрилу і інших видів матеріалів;
   • Спосіб відкриття: розпашні, шарнірні, книжкові та розсувні варіанти відкриття дверей.

   Безпосередня вартість кабіни буде варіюватися від використовуваних матеріалів, її розмірних характеристик і фірми-виробника.

   Коли і навіщо потрібно розібрати душову кабіну

   Демонтаж такого пристрою, як душова кабіна, найчастіше потрібен в декількох випадках:

   1. Заміна: необхідність оновлення сантехніки на новішу і сучаснішу, яка підходить під всі вимоги;
   2. Ремонт: серйозна поломка, що вимагає повного зняття кабіни для усунення всіх несправностей;
   3. Переїзд: придбання нової квартири, в яку перевозять раніше придбану сантехніку і багато іншого;
   4. Перенесення: бажання встановити сантехніку в іншому місці після перепланування ванної кімнати.

   Ще однією причиною можливого демонтажу сантехніки є комплексний ремонт у квартирі, що торкається площі ванної кімнати. Також демонтаж може стати в пригоді у випадку заміни комплектуючих самої кабіни – піддонів та інших деталей.

   Етапи демонтажу душ кабіни

   Ремонт душової кабіни і інші маніпуляції з нею починаються з безпосереднього демонтажу, що ділиться на чотири основні етапи.

   Підготовка

   На підготовчому етапі необхідно придбати інструменти і витратні матеріали. Знадобиться гострий, міцний ніж, набір викруток, сантехнічні ключі, розчинник для герметика. В якості останнього допустимо використовувати як магазинний засіб, так і звичайний бензин.

   Відведення комунікацій

   розібрати душову кабіну

   Насамперед необхідно відключити гідробокс від електричної мережі, роблячи подальші роботи безпечнішими. Потім за допомогою ключів необхідно перекрити подачу як холодної, так і гарячої води. За допомогою гайкового ключа потрібного розміру варто від’єднати підводку, залишаючи на місці арматуру, що дозволяє повернути кабіну на місце.

   Не варто забувати і про каналізацію. У разі наявності сифона – просто зніміть його гофру. Якщо ж був встановлений трійник – відкрутіть хомут і зніміть всі з’єднання.

   Зняття аксесуарів

   Наступний крок – зняття зайвих деталей, що можуть бути пошкоджені під час перенесення кабіни. Всі вони знаходяться в її внутрішній частині. Серед таких – полиці, дзеркальні поверхні, гачки і багато іншого. Не зайвим буде видалити і електроніку, якщо встановлений плеєр.

   Якщо був встановлений змішувач або душ – його теж слід від’єднати. Лійка і інші аксесуари також вимагають зняття. Після їх демонтажу всередині не повинно залишитися жодної видимої і рухомої деталі.

   Розбір конструкції

   В першу чергу необхідно на стики, покриті герметиком, нанести розчинник. Протягом декількох хвилин він почне діяти і можна буде приступати до розбору комплектуючих і основи кабіни. Однак він швидко висихає і протягом пів години необхідно буде оновити його, якщо демонтаж не закінчено.

   Наступний крок – зняття дверей з кабіни. Для цього верхні гвинти, що фіксують ролики-бігунки, необхідно послабити до прийнятного стану. Після послабити нижні і, притримуючи двері знизу, акуратно підняти і витягнути з каркаса.

   Особливої уваги потребує і видалення панелей, скріплених за допомогою кріплення або планок. Насамперед видаляється весь закріплювальний матеріал, після чого викручуються гвинти і зсуваються стійки, дозволяючи витягнути панелі. Для цього необхідно віджати поверхню скла, що дозволить витягти всі панелі з боків.

   Перш, ніж знімати каркас, необхідно видалити планки, встановлені біля стіни, знявши відповідні кріплення. Силіконові залишки зачистити розчинником, після чого акуратно зняти їх ножем. Насамперед необхідно зняти верхню частину каркаса, і лише потім приступати до зняття нижньої, залишаючи тільки піддон.

   Останній етап – це демонтаж піддону. У разі, якщо він був встановлений на ніжках, його можна просто зняти, а якщо він був вмонтований в підлогу – необхідно бути особливо обережним. Видаліть герметик за допомогою розчинника, а потім, стиснувши піддон, потягніть його вгору. Якщо конструкція не піддається – використовуйте спеціальний відбійник. Коли піддон буде витягнуто, його краї необхідно обробити розчинником, видаляючи залишки силіконової суміші.

   Послуги сантехніка і не тільки: про сервіс Helpo

   Якщо є необхідність викликати сантехніка в Києві для вирішення різних домашніх питань – варто звернутися до сервісу Хелпо.

   Він являє собою великий маркетплейс, що представляє послуги понад ста різних фахівців у сфері сантехніки і не тільки. Основна перевага – максимальна оперативність: майстри підбираються не тільки з досвіду роботи і можливості усунути ту чи іншу проблему, а й по близькості до клієнта.

   Приємний бонус – доступна ціна за роботу, а також можливість вибирати майстрів з найвищим рейтингом і справжніми, чесними відгуками.

   Залишилися питання? Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам протягом хвилини і дамо безкоштовну консультацію


    Або телефонуйте нам

    +38 (068) 185-00-40

    +38 (095) 360-68-38