fbpx

Встановлення душових піддонів в Києві

ціна на послуги від 400 грн

Залиште свій номер, і ми дуже швидко знайдемо для вас сантехніка в Києві


  Або телефонуйте нам

  +38 (068) 185-00-40

  +38 (095) 360-68-38

  услуги сантехника

  Чому Хелпо?

  Консультація і розрахунок – безплатні. Як і виїзд майстра. Достатньо залишити свій номер або зателефонувати нам. 

  В нашій базі більше ніж 100 сертифікованих майстрів з досвідом понад 7 років.

  Кращі ціни в Києві. У нас найбільша база сантехніків і завдяки цьому ми надаємо найнижчі ціни.

  Ціни на встановлення душових піддонів в Києві, від:

  Установка гідробоксу500 грн
  Установка душового піддону400 грн
  Установка душового гарнітура300 грн
  Установка душових дверей400 грн

  І ще десятки інших послуг. Залишайте заявку на сайті для безплатної консультації!

  вызов сантехника


   Або телефонуйте нам:

   +38 (068) 185-00-40

   +38 (095) 360-68-38

   Який принцип роботи з Хелпо?

   1 Ви залишаєте замовлення на сайті або по телефону

   2 Ми уточнюємо деталі роботи та запускаємо моментальний пошук майстра

   3 Професійний сантехнік зв’язується з вами та обговорює суть робіт детальніше, озвучує кінцеву вартість

   4Майстер проводить роботи, ви оплачуєте послуги та рекомендуєте Хелпо

   Внутрішня система рейтингу дозволяє нам оперативно і недорого направляти кращих майстрів сантехніків в Києві

   Встановлення душових піддонів

   Популярність душових кабін постійно зростає, і це зумовлено зручностями їх використання і компактністю в порівнянні з ванними. Встановлення піддону душової кабіни – один з ключових моментів, на який варто звернути особливу увагу. Що ж собою являє ця конструкція і як вона монтується?

   Особливості та призначення піддону

   Такий сантехнічний прилад відмінно підходить для обладнання купальної зони в маленьких приміщеннях, де неможливо встановити ванну або повноцінну душову зону. Найчастіше вони використовуються як захист сифона від випадкових ушкоджень. Також вони застосовуються для зручності мешканців, являють собою надійну і герметичну поверхню, яка вберігає підлогу і не тільки від вологи.

   Крім того, ще один плюс полягає в тому, що монтаж душового піддона досить легкий і може бути виконаний своїми руками.

   Такі конструкції діляться на мілкі і глибокі. Мілкі застосовуються для базових кабін і на випадок, якщо не планується повноцінне прийняття ванни. Глибокі являти собою міні ванну, в яку можна з комфортом сісти і продовжити обмивання.

   Для виготовлення найчастіше застосовують такі матеріали, як кераміка, камінь, сталь, пластик і навіть акрил. Їх вибір залежить безпосередньо від бюджету і індивідуальних вподобань мешканців.

   Встановлення душового піддона: основні етапи

   Перш за все визначтеся з місцем встановлення. Оптимальним вважається місце, максимально близьке до наявних інженерних і водопровідних мереж. Також підготуйте інструменти: сифон, гофру, рулетку, рівень, герметик, пінобетон, а також клей, пилу, кельму і олівець.

   Місце попередньо вимийте, висушіть і зачистьте. Вирівняйте підлогу при необхідності. Прикладіть і обведіть контур маркером або олівцем. Попередньо здійсніть збірку піддону душової кабіни, якщо він був присланий в розібраному стані. Приєднайте до нього всі елементи.

   Якщо у деталі відсутні ніжки – необхідно вирізати їх з пінобетону, формуючи квадрати висотою до 10 см. Далі розведіть клей для плитки за інструкцією, нанесіть його на підставки, щільно притисніть їх до підлоги, а поверх них укладіть деку. Акуратними ударами молотка вирівняйте її положення, орієнтуючись на показники рівня.

   Після того, як висохне клей, з пінобетону створіть частини фундаменту, які залишилися, і покладіть їх поруч з іншими блоками. Далі визначте місце зливного отвору, з’єднайте з допомогою гнучкого шланга злив з каналізаційною трубою.

   Зберіть сифон за технічною інструкцією в комплекті. Для полегшення роботи використовуйте мастило для патрубків, а також ущільнювачі.

   Змастіть верхню частину блоків розчином, встановіть на них піддон. Прикрутіть сифон і з’єднайте його з каналізаційним зливом. За допомогою рівня вирівняйте положення, а після займіться герметизацією стиків, щоб уникнути утворення цвілі і грибка

   .

   Важливий крок – облицювання навколишньої області. Блоковий фундамент необхідно закласти плиткою. Попередньо здійсніть її заміри і підріжте в разі потреби. Укладіть її за допомогою розчину на фундамент, щільно притисніть. Останній крок – замазка стиків між плиткою спеціальним розчином.

   Встановлення душового піддона: ціни і особливості майстрів Helpo

   За допомогою сервісу Helpo більше не потрібно самостійно займатися складними сантехнічними питаннями, ризикуючи пошкодити обладнання. Завдяки маркетплейсу можна в будь-який час і в будь-який день замовити послуги досвідченого фахівця у своїй області.

   Сервіс Helpo пропонує тільки майстрів з високим внутрішнім рейтингом і великим досвідом роботи. Також сервіс пропонує доступні і прозорі ціни. Так, встановлення такого сантехнічного приладу обійдеться приблизно в 480 грн і буде виконано на професійному рівні.

   Залишилися питання? Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам протягом хвилини і дамо безкоштовну консультацію


    Або телефонуйте нам

    +38 (068) 185-00-40

    +38 (095) 360-68-38