fbpx

Заміна автоматів у Києві

ціна на послуги від 300 грн

Залиште свій номер, і ми дуже швидко знайдемо для вас електрика в Києві


  Або телефонуйте нам

  +38 (068) 185-00-40

  +38 (095) 360-68-38

  Чому Хелпо?

  Консультація і розрахунок – безплатні. Як і виїзд майстра. Достатньо залишити свій номер або зателефонувати нам.

  В нашій базі більше ніж 100 сертифікованих майстрів з досвідом понад 7 років.

  Кращі ціни в Києві. У нас найбільша база електриків і завдяки цьому ми надаємо найнижчі ціни.

  Ціни на заміну автоматів у Києві, від:

  Встановлення автомата замість пробки100 грн
  Установка 1-фазного лічильника150 грн
  Монтаж / Заміна диф. автомата100 грн
  Перенесення електрощитів в квартиру300 грн

  І ще десятки інших послуг. Залишайте заявку на сайті для безплатної консультації!


   Або телефонуйте нам:

   +38 (068) 185-00-40

   +38 (095) 360-68-38

   Який принцип роботи з Хелпо?

   1 Ви залишаєте замовлення на сайті або по телефону

   2 Ми уточнюємо деталі роботи та запускаємо моментальний пошук майстра

   3Професійний електрик зв’язується з вами та обговорює суть робіт детальніше, озвучує кінцеву вартість

   4 Майстер проводить роботи, ви оплачуєте послуги та рекомендуєте Хелпо

   заміна автоматів

   Будь-який апарат, зокрема автомат під високим навантаженням, має певний термін служби. В результаті може знадобитися заміна автомата. Ціна процедури, її особливості та причини – далі в статті.

   Автомати: призначення та особливості

   Автоматичний вимикач – пристрій, що є обов’язковим для будинку. Він призначений для захисту кабелів від короткого замикання та перевантаження, перешкоджає відключенню живлення кожного окремо взятого елемента в будинку.

   Головне призначення полягає в захисті від перегріву, в результаті якого може відбутися пожежонебезпечна ситуація. Він необхідний, щоб швидко та легко знеструмити будинок для проведення ремонтних або аварійних робіт.

   Пристрої поділяються на кілька основних видів: двополюсні (для мережі в одну фазу) і чотирьохполюсні (для мережі з трьома фазами). Існує і третій варіант – триполюсні, що встановлюється в мережі з трьома фазами.

   Заміна автоматів в щитку: етапи та причини

   Рано чи пізно приходить необхідність змінювати такі прилади. Навіщо це потрібно і як зробити заміну?

   Коли варто замінити автомат на щитку?

   Замінюють прилади у двох випадках – якщо він виробив ресурс і в разі постійного спрацювання теплозахисту.

   Чим частіше спрацьовує система захисту від перегріву – тим більше ймовірність, що автомат буде працювати неправильно. Більшість виходять з ладу вже після першого спрацювання та потребують заміни.

   Ще один варіант – безпосередньо підгоряння контактів і частини корпусу. Відбувається це у зв’язку з поганим контактом, особливо, якщо застосовується проводка з алюмінієвою жилою.

   Менш популярна причина – брак виробництва. Щоб уникнути цього необхідно спочатку підбирати прилад від перевіреного бренду і не економити.

   Процес заміни пристрою

   Першочергово здійснюється демонтаж старого автомата. Важливо пам’ятати, що ремонт подібних пристроїв неможливий, адже набагато простіше придбати новий.

   Насамперед потрібно знеструмити лінію. Не рекомендується проводити заміну під напругою, особливо, якщо на пристрої виявлені підпалини, відчувається поганий запах і так далі. Для цього слід відключити пікетники, які розташовуються на сходовій клітці.

   Важливо! Якщо попередній автомат був з підпалинами і це торкнулося безпосередньо самої проводки, необхідно видалити пошкоджену частину кабелю і замінити її на нову, чисту жилу. Якщо цього не зробити – велика ймовірність, що новий прилад також може підгоріти через крихкість дроту і відсутність початкової проведеної здатності.

   Далі перевірте, що живлення на прилад не подається. Підберіть викрутку та відкрутіть гвинти, розсуньте дроти для зручності. Від’єднайте старий виріб, викручуючи його з DIN-рейки.

   Наступний етап – монтаж нового автомата. Вставте його верхню засувку на рейку, а після засуньте нижню частину до характерного клацання. Далі, якщо є необхідність, потрібно зачистити дроти, вставити їх в отвори та притиснути гвинтом.

   Перевірте працездатність системи, увімкнувши живлення. У разі, якщо подача електрики в приміщення не була відновлена ​​- вимкніть його знову і переконайтеся, що була зроблена помилка.

   Заміна ввідного автомата майстрами від Helpo

   Сервіс Helpo пропонує одну з найпопулярніших послуг в місті – установку автомата. Ціна такої послуги невисока – в районі 300 грн і змінюється опціонально в залежності від складності робіт, що проводяться.

   Маркетплейс надає величезну кількість майстрів на будь-який смак і бюджет. Кожен з них має досвід роботи не менше трьох років у своїй спеціальності. Крім того, сервіс формує прозорі ціни, ознайомитися з якими можна заздалегідь на сайті.

   Виклик майстра відбувається швидко за допомогою сайту або дзвінка. Спеціаліст підбирається в найближчому районі і прибуде на виїзд швидше, ніж майстри по оголошенню.

   Як бонус – сервіс працює по всьому Києву, а також дає знижку на повторне звернення.

   Залишилися питання? Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам протягом хвилини і дамо безкоштовну консультацію


    Або телефонуйте нам

    +38 (068) 185-00-40

    +38 (095) 360-68-38