fbpx

Заміна стояка каналізації в Києві

ціна на послуги від 500 грн

Залиште свій номер, і ми дуже швидко знайдемо для вас сантехніка в Києві


  Або телефонуйте нам

  +38 (068) 185-00-40

  +38 (095) 360-68-38

  услуги сантехника

  Чому Хелпо?

  Консультація і розрахунок – безплатні. Як і виїзд майстра. Достатньо залишити свій номер або зателефонувати нам. 

  В нашій базі більше ніж 100 сертифікованих майстрів з досвідом понад 7 років.

  Кращі ціни в Києві. У нас найбільша база сантехніків і завдяки цьому ми надаємо найнижчі ціни.

  Ціни на заміну стояка каналізації в Києві, від:

  Заміна стояків в туалеті900 грн
  Заміна стояка у ванній800 грн
  Заміна фанового стояка500 грн
  Заміна стояка каналізації900 грн
  Заміна стояка холодної води600 грн
  Заміна стояка гарячої води600 грн
  Заміна стояків опалення650 грн
  Ремонт стояка600 грн

  І ще десятки інших послуг. Залишайте заявку на сайті для безплатної консультації!

  вызов сантехника


   Або телефонуйте нам:

   +38 (068) 185-00-40

   +38 (095) 360-68-38

   Який принцип роботи з Хелпо?

   1 Ви залишаєте замовлення на сайті або по телефону

   2 Ми уточнюємо деталі роботи та запускаємо моментальний пошук майстра

   3 Професійний сантехнік зв’язується з вами та обговорює суть робіт детальніше, озвучує кінцеву вартість

   4Майстер проводить роботи, ви оплачуєте послуги та рекомендуєте Хелпо

   Внутрішня система рейтингу дозволяє нам оперативно і недорого направляти кращих майстрів сантехніків в Києві

   Заміна стояка

   З часом все зношується, це стосується і каналізаційних труб. Поміняти їх в приватному будинку простіше, ніж в багатоквартирному будинку, де заміна стояка у квартирі на одному з поверхів потребує перекриття води у всьому будинку. Тому сантехніку, якого викликали, доведеться працювати оперативно.

   Причини ремонту стояка

   Стояк каналізації – система труб всередині будівлі, з її допомогою побутові стоки відводяться від сантехнічного обладнання в приймач. Змінюються якщо:

        • планові роботи, проводяться комунальними службами;

        • непридатність старих установок;

        • капітальний ремонт у ванній кімнаті.

   Якщо труби починають протікати, варто готуватися до їх повної заміни. Безумовно, можна зробити частковий ремонт за допомогою хомута або холодного зварювання, але це дасть результат ненадовго.

   Вибираючи трубопровід, необхідно визначитися з виробником матеріалів, так у кожного терміни експлуатації і характеристики відрізняються. Тому це важливе питання, від рішення якого залежить, наскільки довго буде працювати система.

   Краще купувати неметалеві варіанти. Метал сприйнятливий до агресивних речовин, що знаходяться в стоках, і через це швидко руйнується. Найпрактичнішим і найнадійнішим є поліпропілен. Він відрізняється довговічністю і не схильний до корозії. Ще має гладку поверхню, яка дозволяє уникати засмічень.

   Якщо потрібен ремонт стояка, то старі труби краще поміняти повністю, ніж латати. Заміна, як правило, передбачає повне заміщення систем у ванній, душовій, мийці, що дає можливість уникнути повторного авралу. Роблячи все відразу, можна заощадити, і на послугу заміна стояка у квартирі ціна буде суттєво нижча.

   Процес заміни каналізаційних труб

   Крім набору інструментів і майстерності, потрібні знання про діаметри труб, особливості матеріалів, тиск води, розміри хомутів, розтруби, компенсатори і відводи. Неякісно виконаний монтаж може призвести до значних збоїв у функціонуванні основної системи водопостачання. Щоб все функціонувало правильно, точки розтрубів повинні бути розташовані в бік зливу води. Це дасть можливість з легкістю під’єднувати нові труби до стояка.

   Перед початком робіт варто попередити сусідів, щоб узгодити з ними час ремонту, щоб обмежити використання каналізації. Сусіди, які живуть нижче, теж не повинні користуватися водопроводом, щоб вода не заважала роботі.

   Найкраще робити демонтаж у всьому під’їзді і встановити новий стояк. Якщо не всі мешканці згодні, тоді доведеться робити тільки у себе.

   Після того як усіх попередили, необхідно демонтувати старий трубопровід. Існує два способи: обрізати його між підлогою та стелею або поміняти цілком в перегородках між поверхами. В останньому потрібна згода сусідів, тому що буде потрібно втручання в їх санвузол. Найчастіше зупиняються на першому варіанті, оскільки заміна каналізаційної труби у квартирі ціна буде меншою.

   Після зрізу надягають гумові манжети на шматочок від колишнього стояка, що залишився, а зверху – компенсаційні патрубки. Потім монтують середню частину. Ділянки стиків ущільнюють і ізолюють герметиком. Фіксують його до стінки хомутами. Власник вже може оцінити якість роботи – нічого не повинно хитатися і рухатися. Потім перевіряється подача води.

   Як бачимо, заміна стояка каналізації – це не така вже й проста справа. Вона вимагає певних навичок і майстерності. Підібрати кваліфікованого сантехніка в Києві допоможе сервіс Хелпо, де працюють досвідчені майстри з хорошими відгуками від клієнтів.

   Залишилися питання? Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам протягом хвилини і дамо безкоштовну консультацію


    Або телефонуйте нам

    +38 (068) 185-00-40

    +38 (095) 360-68-38