fbpx

Підключення бойлера, електроплити та духової шафи в Києві

ціна на послуги від 450 грн

Залиште свій номер, і ми дуже швидко знайдемо для вас електрика в Києві


  Або телефонуйте нам

  +38 (068) 185-00-40

  +38 (095) 360-68-38

  Чому Хелпо?

  Консультація і розрахунок – безплатні. Як і виїзд майстра. Достатньо залишити свій номер або зателефонувати нам. 

  В нашій базі більше ніж 100 сертифікованих майстрів з досвідом понад 7 років.

  Кращі ціни в Києві. У нас найбільша база електриків і завдяки цьому ми надаємо найнижчі ціни.

  Ціни на підключення в Києві, від:

  Підключення електроплити450 грн
  Демонтаж електроплити280 грн
  Підключення бойлера520 грн
  Демонтаж бойлера280 грн
  Підключення духової шафи400 грн
  Демонтаж духової шафи280 грн
  Докупка матеріалів150 грн
  Ремонтдоговірна

  І ще десятки інших послуг. Залишайте заявку на сайті для безплатної консультації!


   Або телефонуйте нам:

   +38 (068) 185-00-40

   +38 (095) 360-68-38

   Який принцип роботи з Хелпо?

   1 Ви залишаєте замовлення на сайті або по телефону

   2 Ми уточнюємо деталі роботи та запускаємо моментальний пошук майстра

   3Професійний електрик зв’язується з вами та обговорює суть робіт детальніше, озвучує кінцеву вартість

   4 Майстер проводить роботи, ви оплачуєте послуги та рекомендуєте Хелпо

   підключення і встановлення бойлера

   Якщо вам потрібна функціональна кухня, її необхідно укомплектувати як мінімум двома важливими речами – гарячою водою, тобто бойлером, і електроплитою, якщо в будинку не передбачено подання газу. Непоганою альтернативою плиті може стати духова шафа, якщо потреба в варильній поверхні відсутня. Кожен з цих приладів потрібно не тільки вибрати й купити, але і встановити, що набагато складніше.

   Часто виникає питання при необхідності підключення побутової техніки – доцільність виклику електрика. Чомусь багато хто, не будучи фахівцями, щиро вважають, що підключення бойлера або електроплити полягає тільки в розміщенні приладів на обраних місцях і включенні вилки в розетку. Однак, є ряд нюансів, які слід враховувати.

   Підключення бойлера

   Бойлер може бути проточним або накопичувальним, перший нагріває воду моментально при її проході по системі, у другому є накопичувальний бак, в якому рідина доводиться до потрібної температури. Проточний нагрівач підключити простіше, для установки накопичувального бойлера потрібен монтаж кронштейнів і розміщення на них приладу. Складність тим вища, чим більший об’єм бака. Небезпека висячого бойлера в разі неправильного кріплення – обрив конструкції. Потрібно врахувати і місце кріплення. Скажімо, якщо вішати водонагрівач об’ємом 50 л на гіпсокартон, точка встановлення повинна витримати його подвійну вагу, тобто 100 кг.

   Наступний важливий момент – необхідність правильного підключення редуктора тиску, без якого ризик ламання бойлера зростає. Завершальний етап – підключення до мережі, що досить небезпечно, враховуючи наявність струму.

   Важливо пам’ятати! Будь-які роботи з підключенням приладів до електромережі несуть небезпеку для життя.

   Існує два способи, і вибір джерела струму залежить від потужності водонагрівача і його конфігурації:

   • Живлення від розетки. Дуже зручно, особливо якщо розетка розташована поруч з бойлером. Мінус – підключити до неї можна тільки прилад, потужність якого не перевищує 3,5 кВт, щоб уникнути перегріву.
   • Живлення від електрощита. Це дуже потужне і надійне джерело струму, до якого без досвіду електрика сунутися протипоказано.

   Набір інструментів для роботи повинен включати рулетку, викрутки, дюбеля, ущільнювальну стрічку або льон, ключ, перфоратор з різними свердлами та інші елементи за потребою.

   Робимо висновок: для правильного підключення бойлера потрібні знання, досвід, інструменти. І якщо ви не фахівець, краще найняти майстра.

   Підключення електроплити

   підключення електро плити

   Ще більш небезпечним виглядає під’єднання до електромережі плити. Тут звичайною розеткою не обійтися, враховуючи споживану потужність, потрібне силове джерело, оснащене заземлювальним контактом. Одним з обов’язкових етапів монтажу плити стає перевірка всієї проводки, щоб уникнути короткого замикання. Існує три види підключення в залежності від моделі та особливостей електропроводки:

   • Стандартний спосіб вилка + розетка.
   • Провід приєднують до розташованої в стіні клемної коробки.
   • Провід підводять до задньої панелі плити безпосередньо до клемного з’єднання.

   Якщо в кухні вже є силова розетка, використовують її – це і звично, і зручно, якщо буде потрібно швидке відключення приладу. Клемне з’єднання вважається більш надійним, але тут може виникнути складність з відключенням від електромережі.

   Розрізняються і схеми підключення, тут враховується, скільки фаз буде залучено. Якщо ви купуєте вітчизняну продукцію, розраховуйте на одно- або трифазне підключення.

   Стандартний процес підключення однофазного варіанту виглядає так:

   1. Підключаються перемички, силовий кабель.
   2. Приєднується кабель з силовими клемами.
   3. Налаштовуються потрібні системи.
   4. Проводиться тестовий запуск.

   Фаза заводиться на першу, другу або третю клему, з’єднані перемичками. Четверта і п’ята клеми також з’єднані між собою, на них йде нуль. Землю підводять до шостої клеми.

   Основна відмінність схем підключення полягає в кількості активних провідників – якщо в однофазного виду їх три, то у двофазового чотири, а у трифазного п’ять. Провідники з’єднують з клемами плити за допомогою мідних перемичок.

   Важливо! Підключення стає небезпечним для життя при найменшому порушенні – навіть при неправильному визначенні перерізу проводів можливий фатальний кінець. При заземленні великий ризик переплутати проводи нуля і фази, що загрожує ударом струму під час використання плити.

   Підключення духової шафи

   підключення духової шафи

   Тут є свої складності. Якщо максимальна потужність приладу не перевищує 3,5 кВт, з матеріалів буде потрібно трижильний кабель, євро-розетка і вилка на 16 А, диференційний автомат. Підключення духової шафи до мережі у всіх випадках повинно проводитися через окремий автомат, розташований або поруч з електроприладом, або в розподільному щитку.

   По суті, духову шафу можна підключити і до звичайної розетки для того ж чайника, але тільки за умови дотримання наступних правил:

   • Потужність нижче 3,5 кВт.
   • Перетин трижильного кабелю з міді для підключення розетки не менше 2,5мм2.
   • Потрібна заміна звичайного автомата в щитку на диференційний.

   Ще один момент – підключення установчої вилки, яка може бути відсутньою в комплектації з огляду на використання в різних країнах різних розеток.

   Якщо потужність шафи перевищує 3,5 кВт, збільшується перетин трижильного кабелю, розетка з вилкою розраховуються на силу струму 32А, диференційний автомат вибирають також на 32А. Для такого приладу однозначно потрібне проведення окремої лінії від щитка.

   Виклик електрика в Києві з Хелпо

   Отже, встановлення побутової техніки вимагає майстерного підходу і наявності теоретичних і практичних знань про електромережі. Тому виклик електрика є розумним рішенням, і правильніше скористатися послугами великих компаній, які зарекомендували себе з кращого боку. Пропонуємо вам Helpo – сервіс миттєвого пошуку електрика в Києві. Переваги в наступному:

   • Економія грошей. Кращі ціни будуються на бренді компанії, всі витрати до найменших деталей обговорюються з клієнтом. 
   • Економія часу. Майстри підлаштовуються під графік клієнта, готові працювати без вихідних, в будь-який час і в будь-якому районі Києва.
   • Економія нервів. Ми пропонуємо скористатися базою, в якій знаходиться понад сто контактів, так що ваш майстер обов’язково знайдеться!

   Ви платите – ми займаємося всім іншим, включаючи підбір потрібних матеріалів та інструментів.

   Залишилися питання? Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам протягом хвилини і дамо безкоштовну консультацію


    Або телефонуйте нам

    +38 (068) 185-00-40

    +38 (095) 360-68-38