fbpx

Заміна стояка в Вінниці

ціна на послуги від 500 грн

Залиште свій номер, і ми дуже швидко знайдемо для вас сантехніка в Вінниці


  Або телефонуйте нам

  +38 (068) 185-00-40

  +38 (095) 360-68-38

  услуги сантехника

  Чому Хелпо?

  Консультація і розрахунок – безплатні. Як і виїзд майстра. Достатньо залишити свій номер або зателефонувати нам. 

  В нашій базі більше ніж 100 сертифікованих майстрів з досвідом понад 7 років.

  Кращі ціни в Вінниці. У нас найбільша база сантехніків і завдяки цьому ми надаємо найнижчі ціни.

  Ціни на заміну стояка в Києві, від:

  Заміна стояків в туалеті900 грн
  Заміна стояка у ванній800 грн
  Заміна фанового стояка500 грн
  Заміна стояка каналізації900 грн
  Заміна стояка холодної води600 грн
  Заміна стояка гарячої води600 грн
  Заміна стояків опалення650 грн
  Ремонт стояка650 грн

  І ще десятки інших послуг. Залишайте заявку на сайті для безплатної консультації!

  вызов сантехника


   Або телефонуйте нам:

   +38 (068) 185-00-40

   +38 (095) 360-68-38

   Який принцип роботи з Хелпо?

   1 Ви залишаєте замовлення на сайті або по телефону

   2 Ми уточнюємо деталі роботи та запускаємо моментальний пошук майстра

   3 Професійний сантехнік зв’язується з вами та обговорює суть робіт детальніше, озвучує кінцеву вартість

   4Майстер проводить роботи, ви оплачуєте послуги та рекомендуєте Хелпо

   заміна стояка

   Проблема зі стояковим водопроводом – часте явище в старих приміщеннях, які вимагають ремонту і зміни на нові, сучасні матеріали. Як же зробити це правильно і що знадобиться?

   Стояк в будинку: що це і для чого

   У народі стояки – це кілька комунікацій, які проходять через поверхи житлового будинку. Як правило, вони представлені трьома різними розведеннями, куди входить гаряча і холодна вода, а також найбільша з них, що відповідає за каналізацію і злив.

   Вертикальні комунікації використовуються для подачі води на кожен поверх, її доставку безпосередньо в призначені для цього зони – туалет, ванну і кухню. З їх допомогою виконується підключення квартири / будинку до системи міського водопостачання.

   Коли потрібна заміна стояка каналізації

   Зміна виконується у двох випадках: запланований ремонт потрібен в разі зносу трубопроводу, а аварійний – коли система дає протікання і виникають несправності в її роботі.

   У застарілих будівлях часто застосовуються варіанти з металу – чавуну або оцинкованої сталі. Після закінчення терміну своєї експлуатації, вони схильні до гниття і частих проривів. Навіть якщо вони виглядають новими, але їх термін придатності вже пройшов – рекомендується їх повна заміна з метою запобігання шкоди господарям житлового будинку.

   Найчастіше її проводять в режимі капітального ремонту, замінюючи менш відповідну сталь на поліпропілен.

   Етапи заміни стояка у квартирі

   Для правильного виконання такої роботи необхідно розділити її на основні етапи.

   Підготовка

   Перш за все варто звернутися в ЖЕК або ОСББ для отримання дозвільного документа.

   Після цього рекомендується попередити сусідів багатоквартирного будинку про проведення такого типу втручання. З сусідами зверху або знизу варто поговорити про проведення робіт на їх житловій площі, щоб нова система могла бути встановлена ​​між поверхами.

   Вибір матеріалів

   Далі необхідно скласти схему, за якою будуть змінюватися труби, а також закупити витратний матеріал. Будуть потрібні труби з поліпропілену певного діаметра, фітинги, хомути з металу і герметик.

   Для з’єднання пластикових конструкцій знадобляться манжети, опціонально – кутові відводи.

   Знадобиться болгарка з дисками, ключі, рівень, викрутки, зубило, молоток, рулетка і вимірювальний і нарізний інструмент. Зварювання пластика необхідно буде проводити тефлоновим паяльним інструментом.

   Демонтаж

   Спочатку робляться горизонтальні надрізи на відстані до десяти сантиметрів до кінця. Верхню частину необхідно відрізати, враховуючи розрахункову висоту деталі, яка буде проводити з’єднання труби з її частиною, що залишилася.

   Нижню частину стояка видаляють методом розхитування. Розчин між поверхами акуратно видовбіть за допомогою лома по периметру, щоб витягнути залишки трубопроводу. Розрізані елементи витягніть з плит перекриття, а ті, що застрягли – вибийте за допомогою молотка. Ділянку, де видалявся трубопровід, зачистьте і зробіть розмітку для майбутнього встановлення кліпс.

   Монтаж нового трубопроводу

   Поліпропілен наріжте спеціальними ножицями на кілька складових частин зручної довжини. У місцях майбутнього з’єднання зробіть позначки, де буде проводитися їх стикування.

   На залишок металевої комунікації, яка веде під стелю, наварюється різьблення з декількох витків, куди надалі вставляється цангова муфта. На неї надівається ще одна муфта, необхідна для переходу на поліпропілен.

   Змастіть муфту паковою пастою і покладіть підмотування з льняної нитки, після чого зафіксуйте пластик на муфті. Далі поступово з’єднуйте за допомогою зварювальної праски елементи пластикової конструкції.

   Заміна каналізації: ціни і особливості сервісу Helpo

   Проводити заміну стоякових труб рекомендується тільки в разі наявності спеціального досвіду або професійної освіти. В іншому випадку – зверніться до сервісу Helpo, що пропонує послуги досвідчених сантехніків в місті Вінниця.

   Helpo – зручний сервіс, куди можна звернутися в будь-який час доби і з будь-якої точки міста. Він здійснює підбір якісного і досвідченого фахівця, що усуне проблему і виконає заявлену роботу в межах розумної, доступної ціни – від 500 грн.

   Залишилися питання? Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам протягом хвилини і дамо безкоштовну консультацію


    Або телефонуйте нам

    +38 (068) 185-00-40

    +38 (095) 360-68-38