fbpx

Прочищення каналізації, видалення засмічень в трубах в Вінниці

ціна на послуги від 300 грн

Залиште свій номер, і ми дуже швидко знайдемо для вас сантехніка в Вінниці


  Або телефонуйте нам

  +38 (068) 185-00-40

  +38 (095) 360-68-38

  услуги сантехника

  Чому Хелпо?

  Консультація і розрахунок – безплатні. Як і виїзд майстра. Достатньо залишити свій номер або зателефонувати нам. 

  В нашій базі більше ніж 100 сертифікованих майстрів з досвідом понад 7 років.

  Кращі ціни в Вінниці. У нас найбільша база сантехніків і завдяки цьому ми надаємо найнижчі ціни.

  Ціни на очищення труб і каналізації в Вінниці, від:

  Прочищення каналізації300 грн
  Усунення засмічення в туалеті, унітазі300 грн
  Усунення засмічення на кухні300 грн
  Гідродинамічне прочищення350 грн
  Прочищення стояка900 грн
  Чищення сифона200 грн
  Санація трубопроводів600 грн
  Усунення засмічення в ванній300 грн

  І ще десятки інших послуг. Залишайте заявку на сайті для безплатної консультації!

  вызов сантехника


   Або телефонуйте нам:

   +38 (068) 185-00-40

   +38 (095) 360-68-38

   Який принцип роботи з Хелпо?

   1Ви залишаєте замовлення на сайті або по телефону

   2 Ми уточнюємо деталі роботи та запускаємо моментальний пошук майстра

   3 Професійний сантехнік зв’язується з вами та обговорює суть робіт детальніше, озвучує кінцеву вартість

   4Майстер проводить роботи, ви оплачуєте послуги та рекомендуєте Хелпо

   Чищення каналізаційних труб – необхідність, яка виникає в результаті тривалої експлуатації трубопроводу або ж виникнення засмічень. Щоб уникнути появи підтоплення і покращити відведення, варто знати, як очищати її правильно і як це робиться.

   Каналізація та її основні різновиди

   Вона поділяється залежно від:

       1. Місця локалізації: існують внутрішні і зовнішні типи. Внутрішні охоплюють сантехнічні прилади, магістралі, з’єднання, які розміщуються всередині будівлі. Зовнішні представлені трубопроводом і системою очищення, які розташовуються на вулиці. Зовнішня поділяється на підвиди – загальносплавна (все в одному місці), роздільна (різні види в окремих зонах) і напівроздільна (всі стоки мають роздільні виходи, але зливаються в одній точці);

       2. Призначення: ділиться на три типи – господарська, що виводить забруднення, пов’язані з життєдіяльністю людини; зливна, що видаляє воду після снігу і дощу, і промислова, що збирає і очищає її на комбінатах і комплексах;

       3. Способи відведення: ділиться на самопливну і напірну. Перша працює на силі гравітації, встановлюється під нахилом. Напірна передбачає транспортування відходів не вниз, а вгору в разі потреби і в результаті використання помпи.

   Деякі підвиди комунікацій можуть застосовуватися в певних приміщеннях. У житлових будинках застосовуються напірні і самопливні, а ось в багатоповерхових – внутрішні, загальні.

   Етапи прочищення каналізації

   Щоб очистити водовідведення в будинку, слід розуміти, на які етапи поділяється цей процес.

   Підготовка

   Спершу варто обговорити з сантехніком проблему, через яку виникла потреба в чищенні. Це дозволить підібрати правильний варіант очищення, а також потрібну насадку в залежності від типу і обсягу засмічення. Також трос розмотується і додатково

   змащується для легкості ковзання.

   Прочищення

   Трос повільно поміщається всередину порожнини через злив, після чого потрібно здійснювати його обертання за годинниковою стрілкою. Поступово вводьте його глибше, до моменту, поки зовні не залишиться тільки кінчик. Насадки, розміщені на початку троса, проштовхують забруднення і допоможуть очистити саму порожнину комунікацій. Якщо використовується інший вид очищення – то шланг необхідно рухати в різні сторони, змінюючи натиск очисного струменя і в разі необхідності змінюючи насадку.

   Перевірка

   Фінальним етапом стане перевірка працездатності прочищених систем. Для цього шланг вилучається і включається водопостачання. У разі, якщо вода спокійно йде – прочистка завершена. Якщо ні – очищається сифон або змінюється насадка і повторюється безпосередньо другий етап.

   Різновиди прочищення труб

   Існує два основних види очищення – механічний і гідродинамічний, що можуть застосовуватися окремо або в комплексі один з одним.

   Механічний має на увазі чистку вручну, застосовується для усунення засмічень високої щільності в діаметрі до 30 см. Обертання троса і спеціальні насадки допоможуть зруйнувати осад на трубах, а також видалити тверді відкладення, намивання і коріння рослин.

   Гідродинамічний являє собою промивання труб водою під високим тиском. Підходить для зовнішніх і внутрішніх систем, діаметр яких не перевищує 5-100 см. Тиск води дозволяє очищати не тільки саму трубу, але і її стінки, видаляти мул, жир, іржу і багато іншого.

   Чищення каналізації: ціна і переваги сервісу Helpo

   Щоб не доводилося самостійно займатися очищенням водних систем і каналізації, необхідно звернутися до фахівців. Сервіс Helpo представляє контакти найдосвідченіших майстрів в місті Вінниця, що швидко і якісно проведуть необхідні сантехнічні роботи.

   Маркетплейс з’єднує клієнта і майстра, а також допомагає підібрати людину, що знаходиться в максимальній близькості до місця, звідки надходить заявка. Крім того, сервіс пропонує прозоре і доступне ціноутворення на послуги – від 300 грн за роботу.

   Залишилися питання? Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам протягом хвилини і дамо безкоштовну консультацію


    Або телефонуйте нам

    +38 (068) 185-00-40

    +38 (095) 360-68-38