fbpx

Підключення бойлера до системи водопостачання в Вінниці

ціна на послуги від 400 грн

Залиште свій номер, і ми дуже швидко знайдемо для вас сантехніка в Вінниці


  Або телефонуйте нам

  +38 (068) 185-00-40

  +38 (095) 360-68-38

  услуги сантехника

  Чому Хелпо?

  Консультація і розрахунок – безплатні. Як і виїзд майстра. Достатньо залишити свій номер або зателефонувати нам. 

  В нашій базі більше ніж 100 сертифікованих майстрів з досвідом понад 7 років.

  Кращі ціни в Вінниці. У нас найбільша база сантехніків і завдяки цьому ми надаємо найнижчі ціни.

  Ціни на підключення бойлера в Вінниці, від:

  Підключення бойлера450 грн
  Монтаж труб за стіною50 грн / м.пог.
  Встановлення з врізанням700 грн
  Демонтаж бойлера300 грн

  І ще десятки інших послуг. Залишайте заявку на сайті для безплатної консультації!

  вызов сантехника


   Або телефонуйте нам:

   +38 (068) 185-00-40

   +38 (095) 360-68-38

   Який принцип роботи з Хелпо?

   1 Ви залишаєте замовлення на сайті або по телефону

   2 Ми уточнюємо деталі роботи та запускаємо моментальний пошук майстра

   3 Професійний сантехнік зв’язується з вами та обговорює суть робіт детальніше, озвучує кінцеву вартість

   4Майстер проводить роботи, ви оплачуєте послуги та рекомендуєте Хелпо

   підключення бойлера в Вінниці

   Встановлення бойлера – послуга, яка допомагає уникнути неприємних ситуацій, коли в будинку зовсім немає гарячої води. Для того, щоб правильно експлуатувати куплений прилад, необхідно розібратися з його особливостями та призначенням.

   Що таке бойлер і навіщо він потрібен

   Кожна людина на питання, для чого потрібен нагрівач, не замислюючись відповість – для подачі гарячої води у ванну і на кухню. Це особливо актуально в літні періоди зважаючи на проведення віялових відключень, що часто тривають тижнями і навіть місяцями. Це техніка, яка дозволяє запастися теплою водою, навіть якщо гаряче водопостачання було відключено в результаті аварії, що сталася.

   Також це своєрідний опалювальний елемент, що допомагає значно заощадити на опаленні нежитлових зон. Наявність такої великогабаритної техніки обігріє ванну і туалет, роблячи перебування в них в зимовий період більш комфортним.

   Етапи підключення бойлера до системи водопостачання

   Перш за все варто запастися витратними матеріалами і інструментами – рулеткою, рівнем, дрилем, ключами, фітингами, кранами, клоччям, шлангами і трубами.

   Підготовка

   Насамперед необхідно вибрати місце для встановлення приладу, оптимально – у ванні або в туалеті. Важливо переконатися, що на місці залишиться місце для подальших маніпуляцій, вільний простір для обслуговування.

   Врахуйте і міцність стіни, що повинна витримати конструкцію вагою понад 100 кг, близькість безпосередньо водопроводу і електричної мережі.

   Монтаж бойлера

   До металевої конструкції з’єднання проводиться за допомогою так званого «вампіра». Для цього на ній вибирається найбільш зручне місце, пристрілюється болтами перехідник, а потім висвердлюється в ньому отвір, через який буде подаватися вода. Далі кран закріплюється і приєднується до техніки.

   Для пластикових комунікацій монтаж трохи відрізняється. Водопостачання доведеться перекрити, після чого шматок вирізається, нагрівається спеціальним паяльником і встановлюється на трійник і фітинг. До нього під’єднайте арматуру, муфту і кран, після чого під’єднайте конструкцію до бойлера за допомогою гнучкого шланга.

   Підключення деталей

   На патрубки намотайте клоччя та ізоляційну стрічку, а після дотримуйтесь інструкції від виробника. За допомогою ключа закріпіть трійники, на них встановіть запірні крани і запобіжники. На стоковій, червоній трубі встановіть запірний кран.

   Роботи з проточним нагрівачем

   Особливість монтажу полягає в тому, що він підключається до гарячого стояка. Для цього вирізається шматок труби після перекриття води, кріпиться запірна арматура, а потім з’єднується шлангом разом з патрубками.

   Роботи з непрямим нагрівачем

   Головна особливість, про яку варто пам’ятати – це подача холодної води з нижньої деки. Виведення гарячої буде здійснюватися через верх, так само як і підключення теплих комунікацій. Водночас їх вихід буде знаходитися на нижньому патрубку. У разі встановлення через клапан, котел і бойлер ставляться окремо, між ними монтується клапан, до якого приєднується трійник і шланг, що веде до теплообмінного пункту.

   Ціни на встановлення бойлера і особливості сервісу Helpo

   Якщо немає досвіду або часу самостійно займатися цією проблемою – варто звернутися до професіоналів. Маркетплейс Helpo пропонує на вибір контакти великої кількості сантехніків, здатних вирішити будь-яку проблему в місті Вінниця.

   Монтаж нагрівального елементу в будинку обійдеться від 450 грн в залежності від типу проведених робіт та їх складності. Також сантехнік може здійснити розведення труб і врізку безпосередньо нагрівача.

   Як бонус – сервіс надає знижки в разі постійних звернень за допомогою.

   Залишилися питання? Залиште номер телефону і ми передзвонимо вам протягом хвилини і дамо безкоштовну консультацію


    Або телефонуйте нам

    +38 (068) 185-00-40

    +38 (095) 360-68-38